reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze objawy ciąży i porodu

reklama
U mnie dalej silny ból podbrzusza. Czasami mdłości w ciągu dnia, ale bez konieczności witania się z Wodnikiem Szuwarkiem. I wbrew przekonaniom, jak się je ogórki kiszone, kapustę kiszoną i kiełbasę, to będzie syn u mnie w pierwszej ciąży była córcia. Teraz mam to samo - wstręt do słodkiego i ochota tylko na wyżej wymienione rzeczy.
Trzymajcie się dziewczyny :-):-):-)
 
U mnie sie odwrocilo, bo w pierwszej ciazy mega zachcianki na wszystko co slodkie (no i mam dziewczynke), a teraz tylko poledwice sopocka bym jadla non stop. a i ogoreczki rowniez, a jakże hi hi:-D
 
Moje objawy to:
- wrażliwość piersi,
- bóle jajnika,
- senność,
- ogromna huśtawka nastroju,
- znikomy apetyt,
- uderzenia ciepła, podczas gdy często jest mi zimno,
- inny zapach moczu oraz inny zapach ciała (to odkrył mój mąż jeszcze sporo przed testem hihi).
 
a ja się dobrze czuje nie mam zadnych mdłości jedno szczęście ale martwi mnie to że mam częste bóle podbrzusza zwłaszcza wieczorami czy to normalne?
 
Może zmęczenie wieczorne daje znać o sobie po całym dniu, bo ja też tak mam.A rano zawsze juz wszystko jest spokojnie.
 
co do objawów ja nie mam ich prawie wcale,mam piersi nabrzmiałe z sinymi żyłami i koszmarny ich ból, no i apetyciki mam tak dziwne ze ho ho:szok:
praktycznie gdyby nie te objawy to nie wiedziałabym ze jestem w ciąży:-D
obecnie jestem w 9 tyg i czuje sie świetnie
 
Czy te mdłości w końcu ustaną???:-(
codziennie wieczorem lub nawet w nocy mi dokuczają.
Do tego senność, pragnienie, wyczulony węch. To tak w wielkim skrócie.
 
reklama
Hej!
Moje objawy ciążowe to też mniej więcej standard.
Brak okresu, mdłości cały dzień, siateczka żyłek na bolących piersiach, ból w podbrzuszu (ja go nazywam że mały się rozpycha), całe pokłady białego śluzu i odrzuciło mnie od wiekszości pokarmów jem w sumie mieso i warzywa pod postacią surówek i owoce no i standardowo latam na kibelek siusiu co chwila.

A i zmęcznie. Śmieje sie z mężem że gdyby nie kawa rano to bym sie wogóle nie obudziła.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry