reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piekna mama :)))))))

ja miałam latem ubiegłego roku przedłużane rzęsy ale po kilku miesiącach zdjęłam...powiem tak efekt nie był taki jakiego oczekiwałam...nie wiem czy moze zły gabinet wybrałam ale był bardzo polecany i dość drogi, babka też znała sie w czym rzecz....nie wiem.....
a wczoraj kupiłam sobie włosy :):):) co prawda syntetyczne ale w identycznym odcieniu co moje więc nie mogłam się powstrzymać....takie na taśmie na jeden wieczór...znajoma fryzjerka założyła mi je i...............wczoraj czułam się najpiękniejszą kobietą pod słońcem bo miałam włosy przykrywające mi piersi, takie gęste i dłuuuuuuugie....mówię wam wspaniałe uczucie :):))

kochana wiem co czujesz bo mialam przedluzone wlosy w wakacje:) czarne i lekko przed pas ale nie syntetyczne tylko naturalne indyjskie...wspaniale uczucie z tym ze ja mialam na mikroringi bo mam w domku wszystko co potrzebne do przedluzania ta metoda..zawsze przyciagaly uwage innych i czulam sie w nich pieknie ale nienawidzilam ich myc bo byly za ciezkie.zdjelam je jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy i w dodatku swoje skrocilam do brody..ale napewno wroce do przedluzania jak juz bede po porodzie. co do tuszu jak dla mnie Rimmel wygrywa.
 
reklama
Od paru dni czuje mocne ciagniecie skory brzucha - po bokach zwlaszcza.. Smaruje sie pare razy dziennie glownie oliwka i preparatem na rozstepy. Dotychczas uzywalam Mustelli, ale dzis kupilam sobie balsam ZIAJA Mamma Mia przeciw rozstepom - cena oczywiscie nieporownywalnie nizsza od tego poprzedniego - ale duzo dobrego czytalam, wiec zobaczymy jak dziala :-)
 
Od paru dni czuje mocne ciagniecie skory brzucha - po bokach zwlaszcza.. Smaruje sie pare razy dziennie glownie oliwka i preparatem na rozstepy. Dotychczas uzywalam Mustelli, ale dzis kupilam sobie balsam ZIAJA Mamma Mia przeciw rozstepom - cena oczywiscie nieporownywalnie nizsza od tego poprzedniego - ale duzo dobrego czytalam, wiec zobaczymy jak dziala :-)


jak wypróbujesz daj znac, bo też muszę coś kupic, niestety ale ja na brzusiu mam już rozstepy( swoją drogą nie wiedziałam ze one są czerwone- bo mam też kilka starych ale jaśniutkie niewidoczne)
ja smaruje sie oliwką i kremem pharmaceris, ale kończy mi się i muszę kupic cosik innego żeby kolejne nie wyskoczyły:tak:
 
Ja od niecałego mc - czyli od czasu kiedy zaczął rosnąć brzuszek (wiem powinnam wcześniej :-)) używam mustelli - jak dla mnie rewelacja, bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia żadnych śladów... Szkoda tylko, że cena jest mniej rewelacyjna :-(
 
jak wypróbujesz daj znac, bo też muszę coś kupic, niestety ale ja na brzusiu mam już rozstepy( swoją drogą nie wiedziałam ze one są czerwone- bo mam też kilka starych ale jaśniutkie niewidoczne)
ja smaruje sie oliwką i kremem pharmaceris, ale kończy mi się i muszę kupic cosik innego żeby kolejne nie wyskoczyły:tak:


Ja też mam pharmaceris i jestem z niego bardzo zadowolona, bo nawet 1 rozstępu nie mam (bynajmniej jak na razie ;) )
 
ja na brzuch używam tylko oliwki Bambino zaraz po kąpieli aby lepiej wchłonęła. Zresztą ponoć rozstępy jak już są zazwyczaj genetycznie uwarunkowane, jeśli mamy nasze je miały w ciąży to duże prawdopodobieństwo, że i my będziemy je mieć. Ja np rozstępów dorobiłam się w podstawówce bo rosłam w szerz i klucha byłam, w ciążach natomiast ani jednego :)
 
ja na brzuch używam tylko oliwki Bambino zaraz po kąpieli aby lepiej wchłonęła. Zresztą ponoć rozstępy jak już są zazwyczaj genetycznie uwarunkowane, jeśli mamy nasze je miały w ciąży to duże prawdopodobieństwo, że i my będziemy je mieć. Ja np rozstępów dorobiłam się w podstawówce bo rosłam w szerz i klucha byłam, w ciążach natomiast ani jednego :)

Moja mama nie ma ani jednego rozstępu, babcie też nie - a ja mam cały tyłek, bo kiedyś ważyłam 5 kg więcej niż normalnie - tzn. przytyłam w bardzo krótkim czasie przez niedoczynność tarczycy. Brzuch narazie się trzyma, ale chyba mam predyspozycje i pewnie mogę mieć i na brzuchu :-(
 
ja uzywam tylko balsamu johnson&johnson 24 godzinne nawilzenie..poprostu rewelacja jak dla mnie. poki co nie mam ani jednego rozstepu a smaruje sie codziennie po kapieli..mi od samego poczatku brzuszek rosnie i mysle ze skora nie doznala szoku dzieki temu ze stopniowo sie rozciaga..mam nadzieje ze nie pojawia sie przy koncu ciazy.
 
reklama
ja sie smaruje różnymi rzeczami, ale króluje oliwka dla dzieci w żelu na mokre cialko, uwazam ze jest najlepsza, bo nie czuje po niej swedzenia. Mam obsesje na punkcie rozstępów wiec smaruje sie kilka raz dziennie jak czuje swędzenie :) jak mają wyjsc to wyjda i tak, ale przynajmneij nie bede miala pretensji do siebie, ze sie zapuściłam. Niestety piersi zostaly juz lekko zaatakowane przez te intruzy, nie widać jakoś szczególnie, ale są bestie jedne..
 
Do góry