reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres a ciąża

Dołączył(a)
17 Listopad 2022
Postów
3
Hej stosunek 31 marca dzień przed owulacja bez zabezpieczeń. W 8 dzień po owulacji lekko różowe plamienie zauważone tylko na papierze przy podcieraniu, następnego dnia brązowe plamienie z rana widoczne na wkładce, postanowiłam zrobić test ciążowy ale wyszedł negatywny.Kolejnego dnia cisza, następnego dnia miałam stresującą sytuację w pracy i polecało mi trochę żywej krwi, później cisza cały dzień i noc. Wczoraj krwawienie rano w nocy cisza. Dziś krwawię od rana ale bez skrzepów i mniej intensywaniej niż zawsze. Planowany okres mam na dziś ale strasznie mnie to wszystko zastanawia, bo nigdy nie miałam takich plamien ani krwawień tydzień przed okresem? Może śmiesznie to zabrzmi ale jeśli to okres to sama nie wiem od którego dnia mam zacząć go liczyć. I czy test ciążowy mogę wykonać w trakcie tego krwawienia?
 
reklama
Do góry