reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
Lilith ja bralam Dong qua ale tylko przez miesiac i nie widzialam efektow
pozniej zaraz przeszlam na ang wersje castagnusa Agnus castus ktory bralam przez 2 miechy i nic
dopiero gdy zaczelam brac polskiego castagnusa w drugim cyklu z nim zaszlam
 
reklama
Dziękuję :)
No jak ja się czułam po tym castagnusie UK to wiesz. Mam już na szczęście polskiego, ale liczę że nie będzie potrzebny :D
Za to na 28 dni chwalono to ziółko w połączeniu z castagnusem.. no i wtedy nie potrzebny byłby acard.
 
Cześć dziewczyny! Chciałabym odświeżyć wątek. Zaczęłam pierwszy cykl na ziołach ojca sroki 3, liczę na to, że mi pomogą. Czy któraś z Was je pije? A może właśnie zaszła w ciążę po ziołach?
 
Witam czytam forum od jakiegoś czasu od miesiaca biorę castangus i wystapiły u mnie dziwne objawy po owu zaczeły boleć mnie piersi (tzn po jakis kilku dniach po owu ) strasznie bolał mnie brzuch zrobiłam kilka testów :baffled: i jeden był jakby pozytywny tzn druga kreska była blada:baffled: a póżniej kilka negatywnych:( az w końcu dostałam @ która trwała 2 dni i była skąpa nigdy nie mierzyłam tem ale jakos dziś własnie ja zmierzyłam i miałam 37,00 dodam jeszcze że z piersi mam wysiek białego płynu :baffled: może ktoś miał podobne objawy po castangusie ??
 
Podbijam temat :tak:
Od tego cyklu stosuje Castagnus ze względu na plamienia od owulacji do @. Jestem ciekawa ile z was biorąc go zaszło w ciążę...Podzielcie się wiedzą, dajcie nadzieję! :-p

All-me udało ci się widzę :-)
 
Jeśli o mnie chodzi to przepisał mi go endokrynolog z powodu wysokiej prolaktyny.
Brałam go 1,5 miesiąca i PRL w ogóle nie drgnęła. Więc kazał odstawić i teraz biorę Bromergon.
Nie odczułam żadnych zmian biorąc Castagnus. Skutków ubocznych brak.
To lek ziołowy (niepokalanek) i myślę, że może brać go każda staraczka, która ma na to ochotę.
Prolaktynę to może i on obniża ale chyba jak ktoś ma ją w normie i chce ciut jeszcze obniżyć.
Podsumowując - uważam że nie zaszkodzi, ale też nie wszystkim pomoże :)
 
reklama
Do góry