reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najgorszy ginekolog

witam wszystkie kobitki. polecam jeszcze dr antosza ze sportowej, przychodnia komunalni, swietny czlowiek i lekarz. skierowania na usg daja do intercoru na powstancow i nie moge powiedziec, zeby mi tam na odczepnego robili, bo babka mierzyla wszystko, wydrukowala fotki,calosc trwala ok 15 min. ale antosz polecil mi tez usg u skorczewskiego, wlasnie z tej racji, ze jest to lekarz, ktory swietnie sie zna na usg, jesli nie jest pewny plci to nie mowi, a ja mowi to znaczy, ze tak bedzie. badanie u niego trwa 15min, wszystko mowi, pokazuje, nagrywa plyte i nie pamietam, ale chyba 75zł bierze, albo 50, a z badaniem 75. w kazdym razie antosz i skorczewski sa godni polecenia. w sumie nawet lepiej u skórczewskiego, bo wteyd mozna sie ugadac, ze przy porodzie bedzie. tylko z tej racji, bo jesli chodzi o fachowosc to jeden i drugi swietny:tak:
 
reklama
ja chodzę na NFZ do pani dr Kowalskiej-Palacz - prowadzi moją drugą ciążę i nie mam żadnych zastrzeżeń :tak:
co prawda na usg byłam u dr Wasilewskiego prywatnie - ale to dlatego że pani doktor nie ma takiego sprzętu, nie może nagrać płyty a dr Wasilewski owszem :tak: byłam bardzo zadowolona, mąż też, wszystko wyraźnie było widać, wszelkie wady wykluczone, pan dr bardzo miły - także polecam
 
Witam laseczki :-):-):-)

Ja również polecam w 2-ce na Kapie gina Skórczewskiego....pełne zaufanie,złoty człowiek,nie trafiłam na lepszego a troszkę ich zaliczyłam ;-)...

Co do Kotzbach też polecam,przyjmuje na Bartodziejach na Gajowej,jakoś ostatnio nie ma problemu z dostaniem się do niego na fundusz,kwestia 3,4 dni....

Życzę przyjemności :-):-):-)
 
Witajcie! Jestem w 19 tyg.ciąży i muszę zrobi prywatnie badanie usg z opisem. Może ktoś zna dobrego lekarza i koszt takiego badania??Pozdrawiam wszystkie mamy
 
Ja chodze do Dr Maziarczyka, nie narzekam na niego :)
a na USG prywatnym z opisem i reszta bajerow bylam u Dr Witolda Osóbki- Morawskiego, bardzoo POLECAM jezeli ktos ma okazje byc w Warszawie to wybrac sie wlasnie do niego naprawde warto a koszt to ok 200-300zl.
Pozdrawiam
 
A ja prywatnie byłam u lekarza na Osowej Górze dr Wasilewski - polecam zrobienie u niego USG 2D - koszt 120zł - uważam,że warto. Nagrywa badanie na płytę dvd.
 
hejka
tak czytam i jestem przerazona tym co piszecie chodzi mi doktora jesionowskiego sama chodzilam w 2004 roku do dr jesionowskiego ale w przychodni na błoniu nie wiem czy to ten sam ginek
ale co do dr to tez nie bylam zbyt zadowolona zniego ciagle jkais taki naburmuszony niemily itp ja polecam osobiscie dr wasilewskiego obje ciaze prowadzilam u niego
 
ja chodzę na NFZ do pani dr Kowalskiej-Palacz - prowadzi moją drugą ciążę i nie mam żadnych zastrzeżeń :tak:

Super lekarka dr. Kowalska-Palacz.... chodze do niej od lat i cała babska część mojej rodziny, wszyscy zadowoleni.

Dr. Wasilewski tez jest dobry byłam u niego w 20 tyg, ciązy na USG, mam wszystko nagrane :-)
 
reklama
Do góry