reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nagły strach przed jazda autem i kąpielą niemowlę 11 miesięcy

Martauparta29

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Czerwiec 2022
Postów
33
Dziewczyny mam problem. Mój synek 11 miesięcy jak dotąd uwielbiał jeździć autem oraz kąpać się aż kilka dni temu zrobił taka aferę w aucie, że głowa miała. Pojechaliśmy jak zwykle do sklepu był zadowolony w sklepie oglądał wszigadal po swojemu, ja go wsadzam do fotelika a on wygięty i nie chce siąść płacze tak aż się zanosi i tak sytuacja od paru dni. Druga sprawa dzisiaj zrobił taka sama awanturę w wannie gdzie naprawde kochał się kąpać. Sam czworakowal do łazienki jak powiedzieliśmy że kapiel a dzisiaj siedział normalnie a jak zaczęłam lać wodę to awantura co robić czy to minie?
 
reklama
Pewnie, że minie. Dzieci mają rózne etapy i róznie mogą wyrażac emocje. Mogła jakaś drobnostka nie podpasować.
Macie już wymienioną łupinę na nastepny fotelik?
 
Pewnie, że minie. Dzieci mają rózne etapy i róznie mogą wyrażac emocje. Mogła jakaś drobnostka nie podpasować.
Macie już wymienioną łupinę na nastepny fotelik?
Tak już od jakiś 2 miesięcy jeździ w większym foteliku bo się nie mieścił 😂 dlatego też właśnie dziwi mnie co mu nagle nie pasuje😩
 
Do góry