reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

Tola, folik można jeść bez starań, zawsze się przyda kobiecie, więc kupuj i nie marudź :)

Może nadejdzie... Jak na razie to boję się, ze już nadszedł... kurcze, naprawdę pierwszy raz od...... parunastu lat nie wiem, kiedy mam dostać okres, bo albo nie było owu, albo bezobjawowo... Powinnam, wg poprzedniej dostać koło 3 lutego... tak akurat, by odwołać wizytę u gina z 7..., ale no dokładnie nie wiem. Do tego (.)(.) mnie zaczynają boleć....
 
reklama
Dziewczynki z naszego wątku... co tam słychać...

Mary, jak się ślub i wesele udały... wszystkiego najlepszego dla Was...:-):-):-):-):-)

MeKlaudia, jak tam się czujesz... ile to już minęło???

Dziewczynki, odzywajcie się...
 

Załączniki

  • wiazanka-slubna-z-bialej-rozy.jpg
    wiazanka-slubna-z-bialej-rozy.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 57
hej dziewczyny, przypadkowo znalazłam wasz wątek, może i sie do was przyłącze, jestem po poronieniu niestety, we wrzesniu mialam rodzic, i teraz planuje na jesien znów zaczać sie starac mam nadzieje ze teraz bedzie wszystko w porzadku, dlatego jesli sie uda pewnie w 2014 będę mamą :) aa to byla moja pierwsza ciaża. Pozdrawiam was serdecznie :)
 
Jestem jestem :)
u mnie pracy brak i będzie niedługo już 2 lata jak jej szukam jutro idę do UP się zarejestrować .
No,a za tydzień wizyta u dentysty brrr
Carloska - zapraszam na wątek ciąża po poronieniu tam jest nas więcej.Przytulam i zapraszamy tutaj :)
 
hej, i ja się witam, faktycznie pustki tu okropne.. U mnie starania zawieszone.. Kontrolne usg ginekologiczne okazało się brzemienne w skutkach, bo wykryło guza na lewym jajniku. Ostatecznie swietrdzono, że to torbiel krwotoczna, ale te kilka dni niewiedzy, były okropne.. jestem obecnie na kuracji hormonalnej i czekam do czerwca aby stwierdzic czy się udało czy operacja.. Oby się udało!

Synek coraz większy, mądrzejszy.. jestem w nim zakochana po uszy..a co u Was dziewczynki?

PS. już niedługo staranka czas zacząć.. kto odlicza?:-D
 
Verita - trzymam kciuki w takim razie daj znać czy się udało :)
no ja już odliczam staranka ,a raczej mój suwaczek odlicza czas do nich , bo uwaga uwaga od września będziemy działać pobudzam wątek do życia może dołączą jakieś kobietki , które się starają na rok 2014????
Zapraszam "stare " bywalczynie i nowe osóbki do dyskusji postaram się więcej zaglądać.
 
Nie wiem, czy m nie jeszcze pamiętacie, skasowałam stare konto, ale wróciłam na chwilę. Nie dołączę do mam 2014. Bo zostanę mamą 2013. Jutro kończę 19 tydzień, tym razem Dzidzia pojawi się planowo 7 grudnia. Za Was nadal trzymam mocno kciuki :)
 
Silmiriel- wow !!!!! gratulacje kochana :D ale super jak się czujesz ?
w końcu ktoś zajrzał , bo wątek chyba umarł , może pojawi się ktoś nowy lub "stare" bywalczynie ;) dziewczyny hop hop ;)
 
reklama
Czuję się dobrze, nie mam dolegliwości, tylko wyniki kiepskie, już mam za mało płytek krwi, jak się nie podniosą to hematolog, ale tym się będę martwić 25, jak odbiorę wyniki.
Poza tym jestem przerażona, bo dwójka, niecałe dwa lata różnicy i takie tam :)
 
Do góry