reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

Ja buteleczki i smoczki mam kupilam juz i mialam jedna mala gratis w podgrzewaczu .
Sterylizator dostalam :tak: tez z aventu.
szczotke i laktator musze tylko dokupic. a kubeczki nie kapki podobno sa nie zdrowe tak mowili w programie ''mamo juz jestem '' wiec nie kupuje ich. kupie ten z 2 buteleczkami za £23.
 
reklama
Buziaczek
Jesli masz juz te rzeczy, to oczywiscie ze niema sensu kupowac tego zestawu, ja poprostu nic nie mialam dlatego oplacal mi sie zestawik, a o tych kubkach tez slyszalam w tym programie.
 
Lezaczek? ja nie kupilam.
Dostalam dzis taka fajna wanienke od znajomych jak Niunia bedzie wieksza do wanny normalnej badz do wlozenia do wanienki bym nie musiala trzymac.Tylko wloze i Mala bedzie na wpol lezaco - fajne bo sie nie wyslizgnie ani nie przekreci wrazie czego.
 
AnaZ to rzeczywiscie tanio, udalo Ci sie;-)
Ja myslalam o takim chicoo ktory ma rozne poziomy, dziecko moze w nim zarowno siedziec jak i lezec, uwazam ze to dosc istotna funkcja a z tego co widzialam to tylko wlasnie ten chicco to ma i kosztuje w mothercare £40.
Tak wlasnie mysle, ze w sumie moze sie przydac, bo jak bede gotowac czy sie kapac to moge malego w to posadzic i wziasc ze soba, a tak to jak? Wiec chyba jeszcze sie w niego zaopatrze.
A i zdecydowalam sie na ramki z piasku zeby mozna bylo odcisnac stopke i raczke maluszka, uwazam ze to swietnia pamiatka, po paru latach zobaczy jakie mial malutkie slodziutkie stopeczki i raczki:-)
 
reklama
A i zdecydowalam sie na ramki z piasku zeby mozna bylo odcisnac stopke i raczke maluszka, uwazam ze to swietnia pamiatka, po paru latach zobaczy jakie mial malutkie slodziutkie stopeczki i raczki:-)
Tez sie rozgladalam za tymi ramkami i nie tylko, w mothercare sa rozne fajne rzeczy,jak narazie kupialm tylo albumik :tak:
Ale wybiore sie tam juz po porodzie bo nadal nie jestem w 100% czy to dziewczynka czy chlopiec a chcialabym odpowiedni kolorek.
lezaczek zawsze mozna dokupic. mi sie podobaja takie ktore same bujaja dzidzie :rofl2:i graja odrazu.
 
Do góry