reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Oj kobietki! @Pacman miala taka wyobraznie jak zjadala dopochwowa luteine. Teraz niedziela, moze jej tabletek braklo i stad taka cisza i nuda..... A szkoda bo fajnie bylo sie pośmiać
Nie wywołuj wilka z lasu... Trochę żal mi osób,które po prostu muszą coś napisać,najlepiej o wszystkim i to z poziomu znawcy,speca czy jak to nazwać. Można pisać"po prostu", tak normalnie, chyba,że różnica tkwi w tym, jakie mamy normy... Moje życiowe odbiegają mocno od tych, o których pisała nam Pacman, baardzo mocno...
 
Nie wywołuj wilka z lasu... Trochę żal mi osób,które po prostu muszą coś napisać,najlepiej o wszystkim i to z poziomu znawcy,speca czy jak to nazwać. Można pisać"po prostu", tak normalnie, chyba,że różnica tkwi w tym, jakie mamy normy... Moje życiowe odbiegają mocno od tych, o których pisała nam Pacman, baardzo mocno...
Poczekamy do jutra, moze obejrzy PnS albo poczyta troche w necie to nowe historie beda:D
 
reklama
Do góry