reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
Ja poproszę na 20 maja.
Może wcześniej coś posikam, ale między 15 a 19 jestem na rodzinnym wypadzie nad morze i pewnie nie będę za aktywna :)
 
Hej, jestem mamą 9,5 miesięcznego synka 🙂 od 3 miesięcy próbujemy coś działać z rodzeństwem. Karmię piersią i nie jestem w stanie określić kiedy będzie owulacja i czy faza lutealna się wydłuży 😔 narazie mam bardzo późno owulację i po tygodniu przychodzi @. Zobaczymy 🤷
W maju 2021 poroniłam wczesną ciążę (staraliśmy się 2,5 roku), w październiku 2021 ponownie zaszłam w ciążę i z niej mam cudownego synka. Po naszych doświadczeniach chcemy jak najszybciej próbować, bo nie wiem ile to potrwa 🙈
Trzymam kciuki dziewczyny i dam znać o dacie testowania jak pojawia się jakieś oznaki owulacji
 
reklama
Do góry