reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

Dziewczyny jeszcze czytałam tu jak pisałyscie o drożności jajowodów. Moja gin ostatnio zasugerowała że może trzeba by było zrobić ale jak zrobiła USG i były dwa pęcherzyki, po jednym na każdym jajniku( byłam stymulowana lametta, 1x1) to nie wróciliśmy do tego. Czy mieliście zlecone badanie ze względu na całkowity brak owulacji?? Czy jak to wyglądało u Was?

Drożność nie ma powiązań z owulacją. Tak jak mój gin mówił, najpierw sprawdza się owulację, a później drożność jajowodów czy to właśnie nie stoi na przeszkodzie jeżeli jest owulacja ;)
 
reklama
Dzięki za odpowiedź. W pierwszą ciążę, pomijając poronienie, udało się zajsc po kilku miesiącach bez żadnych wspomagaczy, monitoringów itd. ja to próbuje teraz wszystko ogarnąć co i jak, po co i dlaczego, więc wybaczcie mi moją niewiedzę 😆🫣
 
Na dobranoc przesyłam owulaka 😍 cały dzień mnie dzisiaj zalewało, normalnie potop 💦 ale chyba nigdy nie miała tak mocno wybarwionej krechy 😎
 

Załączniki

  • IMG_1581.jpeg
    IMG_1581.jpeg
    345,3 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Do góry