reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe starania 2023

reklama
Po co teraz do lekarza? Do lekarza dopiero jak beta powyżej 1000. Inaczej nic nie zobaczy na USG.
Jezeli jutro zrobię test, to pokazałybyście na moim miejscu partnerowi? Tak jak mówiłam staramy się od 2.5 roku ,mąż bierze również witaminy ... I czeka na drugą kreskę tak jak ja...
Oczywiście jeżeli wyjdzie pozytywny.
 
Jezeli jutro zrobię test, to pokazałybyście na moim miejscu partnerowi? Tak jak mówiłam staramy się od 2.5 roku ,mąż bierze również witaminy ... I czeka na drugą kreskę tak jak ja...
Oczywiście jeżeli wyjdzie pozytywny.
Oczywiście, że pokazałabym już za pierwszym razem.
Staracie się wspólnie to i wspólnie macie prawo cieszyć się z pozytywnych testów 🙂
 
reklama
Oczywiście, że pokazałabym już za pierwszym razem.
Staracie się wspólnie to i wspólnie macie prawo cieszyć się z pozytywnych testów 🙂
Dobrze,tak zrobię. Test z czułością 25 nie wykrywa aż tak mooooocno jak ten z 10tką.
Mąż za miesiąc ma 30stkę wiec chyba ten wczesny ,,prezent,, byłby wymarzony 🙈
 
Do góry