reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

aga nie dziwie ci sie ja z jedna coreczka dopiero teraz jak sie soba zaczyna zajmowac mam troszke czasu, a ty z trzema chlopakami :) ale przynajmniej sie nie nudzisz :)
 
reklama
Dziś mam super humor, byłam u fryzjera, mam nową fryzurkę:-D:-D:-D:-)
Dziweczyny super sprawa, każdej z Was się należy taki wypad:tak::tak::tak:
Chłopa za kieszeń i wychodne:tak::tak::rofl2:
 
Aga - ja juzjestem umówiona do kosmetyczki i do fryzjera, jak szaleć to szalec...aprawdę mówiąc mam wesele pod koniec czerwca i wypadalaby jakos wyglądać:-)

Ps..., jak ty nie wariujesz... 4 facetów w domu, masz może jakiegoś psa- suczkę ... hihihihi:-D:-D:-D żeby odmiana jakaś była...
 
Aga - ja juzjestem umówiona do kosmetyczki i do fryzjera, jak szaleć to szalec...aprawdę mówiąc mam wesele pod koniec czerwca i wypadalaby jakos wyglądać:-)

Ps..., jak ty nie wariujesz... 4 facetów w domu, masz może jakiegoś psa- suczkę ... hihihihi:-D:-D:-D żeby odmiana jakaś była...
Właśnie nie, :-D:-D:-Dstraszne to jest:laugh2::laugh2: kurczę samce dookoła, nie ma się jak odchamić:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Aga - to może jakiegoś psa- suczkę .... podesłać ci w ramach odmiany do samców... :-D:-D:-D, trzymaj się ... i nie daj im sie zwariowac ....:-)
 
Dzisiej i ja wybieram sie do fryzjera :-) az podekscytowana jestem bo zamierzam troche przyszalec z kolorem i długościa wlosków:-)
 
Ja nazywam się Natalia mam 22 lata mieszkam w małej wisce u podnóży śnieżki, mamusią zostałam 14.09.2008, mój maluszek był dość duży, ważył 4130 kg i miał 60 cm (jak się dowiedziałam myślałam że zemdleję!!!), w tym momencie szukam pracy, oczywiście poprzedni pracodawca czekał tylko aż mi się skończy umowa i adieu, teraz siedzę w domku i opiekuję się naszym owocem miłości :p
 
reklama
Do góry