reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupka po Bebilon Comfort

ibag0311

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2022
Postów
62
Podaje dziecku od kilku dni Bebilon Comfort i robi zielone kupki. Słyszałam że mogą takie być przez żelazo, ale są takie gęstsze, wcześniej gdy podawałam Bebilon pronutra były takie rzadsze. Czy gęstsza kupka robiona co dwa dni to powód do niepokoju?
 
reklama
U nas też taka była .
Potem mieliśmy bezlaktozowe i tak samo.
O ile robi je regularnie to jest ok.
Nasz też właśnie co 2 dni robił i takie gęstsze.
Nie jakieś zbite twarde, po prostu gęste.
 
U nas też taka była .
Potem mieliśmy bezlaktozowe i tak samo.
O ile robi je regularnie to jest ok.
Nasz też właśnie co 2 dni robił i takie gęstsze.
Nie jakieś zbite twarde, po prostu gęste.
A jak długo robił co dwa dni? Miał przy tym jakieś problemy brzuszkowe?
 
A jak długo robił co dwa dni? Miał przy tym jakieś problemy brzuszkowe?
Drugiego dnia gdy przychodziła pora na 💩 to bywały dni gdy się męczył przy jej zrobieniu.
Czerwony się robił jak nakrętka z koka-koli 🥵
Problemy brzuszkowe ... prukał sobie bez problemów, jedynie ta kupa co 2 dni była męcząca .
W kwestii B. Comfort sytuacja wygladała tak, że pił je jakoś miesiąc bo zaczął mieć takie odruchy wymiotne i lekarz zaproponował bezlaktozowe - dlatego potem z Comfort ostatecznie zrezygnowaliśmy.

U nas sytuacja się zmieniła z chwilą rozszerzania diety ( u nas gdy skończył 4miesiące ) , zaczął robić je wtedy już codziennie i bez żadnych problemów.
Mleko ( bezlaktozowe ) pije nadal.
 
Przy tym mleku tak jest. Jeśli dziecko twoje nie męczy się przy jej zrobieniu to jest wszystko w porządku. U nas akurat był z tym problem, na kozim lepiej reagował.
 
Podaje dziecku od kilku dni Bebilon Comfort i robi zielone kupki. Słyszałam że mogą takie być przez żelazo, ale są takie gęstsze, wcześniej gdy podawałam Bebilon pronutra były takie rzadsze. Czy gęstsza kupka robiona co dwa dni to powód do niepokoju?
Jeżeli nie ma problemu z brzuszkiem to jest ok ;) u nas też była zielona kupka
 
Do góry