reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No to naprawdę niedługo :) A czemu przyspieszyli termin?
Czy we Francji można mieć cesarkę na życzenie czy tylko ze wskazań medycznych?
Mam cukrzycę ciążową i nadciśnienie (ale jeszcze przedciążowe). Wszystko było do tej pory pod kontrolą, jednak cyfry wariują nieco na ostatniej prostej, stąd taka decyzja. Ale zasadniczo od początku mi mówiono, że nie jest to powszechna praktyka, jeśli nie ma konkretnych problemów (np. makrosomia).
O CC na życzenie nie wiem nic, nikt nigdy nie poruszał ze mną tematu cesarskiego cięcia w ogóle. Jedynie teraz, jeśli indukcja się nie powiedzie.
Śledząc tutejsze fora odnoszę wrażenie, że sporo kobiet ma raczej przeciwne tendencje - nie chcą się godzić na CC, wywoływanie, nie akceptują też znieczulenia ;-)
 
Mam cukrzycę ciążową i nadciśnienie (ale jeszcze przedciążowe). Wszystko było do tej pory pod kontrolą, jednak cyfry wariują nieco na ostatniej prostej, stąd taka decyzja. Ale zasadniczo od początku mi mówiono, że nie jest to powszechna praktyka, jeśli nie ma konkretnych problemów (np. makrosomia).
O CC na życzenie nie wiem nic, nikt nigdy nie poruszał ze mną tematu cesarskiego cięcia w ogóle. Jedynie teraz, jeśli indukcja się nie powiedzie.
Śledząc tutejsze fora odnoszę wrażenie, że sporo kobiet ma raczej przeciwne tendencje - nie chcą się godzić na CC, wywoływanie, nie akceptują też znieczulenia ;-)
Powodzenia i szczęśliwego rozwiązania :)
Jak skarb będzie już na świecie, to daj znać, będziemy świętować razem z Tobą :)
 
Gdyby któraś chciała to mam do pozbycia się. Jak widać wszystko w długim jeszcze terminie.
 

Załączniki

  • IMG20231022174829.jpg
    IMG20231022174829.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 36
  • IMG20231022174754.jpg
    IMG20231022174754.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 33
  • IMG20231022174901.jpg
    IMG20231022174901.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 32
  • IMG20231022174911.jpg
    IMG20231022174911.jpg
    2,6 MB · Wyświetleń: 38
  • IMG20231022174952~2.jpg
    IMG20231022174952~2.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 41
Dziewczyny, czy któraś z was miała transfer mrożonych zarodków przy przeziębieniu? Jutro mam wizytę u ginekologa, ale jestem przeziębiona. Boje się, że przełoży transfer na kolejny cykl ☹️
 
Dziewczyny, czy któraś z was miała transfer mrożonych zarodków przy przeziębieniu? Jutro mam wizytę u ginekologa, ale jestem przeziębiona. Boje się, że przełoży transfer na kolejny cykl ☹️
Ja miałam 2 razy podczas przeziębienia ☺️ drugi udany☺️ ponoć to lepiej bo organizm walczy z przeziębieniem a nie z zarodkiem 😏 w nocy przed transferem jeszcze piłam theraflu bo miałam gorączkę ☺️
 
reklama
Do góry