reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie mogłam jeść a xonvea od mojego lekarza prowadzącego nie pomagała. Wczoraj mąż zawiózł mnie na sor. Dzisuaj miałam wyjść ale rano dostałam skurczy i mocnego krwawienia. Wezwali karetkę żeby zabrała mnie do szpitala o III stopniu referencyjnosci. Malutka na razie stabilna. Ja powoli dochodzę do siebie, zaraz pierwsze wstanie z łóżka. Rodziłam w Wałbrzychu i szukam teraz jakiegoś pokoju czy coś żeby być blisko niej (z mojego domu do Wałbrzycha jest 100km).
Nie znam Twoich stron, tak to bym chętnie pomogła ale za daleko. Trzymam kciuki za Was ♥️
 
@Ruda08 czy Ty już uwolniłaś brzuchol😂@Coffe18 jak się macie ? @Marta3130 jak Twój kurczaczek Wielkanocny 😁

Dziękuję kochana za pamięć ♥️

U nas wszystko ok ♥️
Pomału wychodzą nam dolne kasowniki 🦷😅 . Muszę przyznać że nie jest to najłatwiejszy okres ale staram się cieszyć i z tego etapu 😜

Ogólnie to Jestem oczarowana macierzyństwem i zakochana w synusiu na zabój . Gdyby nie cc to jeszcze w tym półroczu nudziłabym lekarza o kolejny transfer 🤭

Mów lepiej co u Ciebie ?!
Działasz? Działasz ? 😀
 
Bądźcie silne, obie. Najważniejsze że malutka jest stabilna, tak bardzo trzymam za Was kciuki ✊✊
A ta diagnoza, że ciąża wyniszczala Ci wątrobę została potwierdzona wczoraj w szpitalu czy przez prowadzącego?
Wczoraj w szpitalu po badaniach. Kurczę napisałabym nazwę ale jakaś taka dziwna że nie mogę zapamiętać (bilu coś tam) i występuje tylko u niektórych ciężarnych i to ciąża to wywołuje. Jedyne leczenie to poród. U mnie chcieli jak najdłużej malutką utrzymać w środku ale krwawienie i rozwarcie były coraz większe więc zdecydowali o cc
 
@Nutka 1533 dużo zdrówka dla Was !! 🥹

@mArusia33 turlam się, jeszcze się turlam 🤪. Mowię synowi, że od poniedziałku może wychodzić, niech w święta się nie wygłupia 😁. Pózniej to już droga wolna. Niby mam jeszcze 2 tygodnie ale jakoś tego nie widzę 😁

Dziewczyny, ponawiam post 😇
Kto przejmuje kalendarz ? 🧐
 
Dziękuję kochana za pamięć ♥️

U nas wszystko ok ♥️
Pomału wychodzą nam dolne kasowniki 🦷😅 . Muszę przyznać że nie jest to najłatwiejszy okres ale staram się cieszyć i z tego etapu 😜

Ogólnie to Jestem oczarowana macierzyństwem i zakochana w synusiu na zabój . Gdyby nie cc to jeszcze w tym półroczu nudziłabym lekarza o kolejny transfer 🤭

Mów lepiej co u Ciebie ?!
Działasz? Działasz ? 😀
bardzo się cieszę że u Was wszystko dżi😂ja to już też bym chciała drugi transfer ale coś mamy teraz gorszy okres z tatą dziecka 🤪nie podejmuje chłopak tematu ale ja mu coraz więcej i częściej ryje o tym beret 😁no ale ile będę pracować już starczy teraz by się powiedziało 😂buziaki dla Twojego słodziaka ❤️
 
Wczoraj w szpitalu po badaniach. Kurczę napisałabym nazwę ale jakaś taka dziwna że nie mogę zapamiętać (bilu coś tam) i występuje tylko u niektórych ciężarnych i to ciąża to wywołuje. Jedyne leczenie to poród. U mnie chcieli jak najdłużej malutką utrzymać w środku ale krwawienie i rozwarcie były coraz większe więc zdecydowali o cc
Bądźcie silne, trzymamy kciuki ❤️❤️❤️
Jak się czujecie dzisiaj? Ile będziesz w szpitalu?
 
reklama
Do góry