reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyczne Cuda By Zatrzymac Młodośc Jak Najdłużej Sie Uda :)

Z innej beczki- w jakim kolorze tuszu do rzęs używacie? Czarnym, brązowym?
czarny i tylko czarny. albo ten co ty uzywasz jak dobrze pamietam telescopic albo lash architect(czarne opakowanie). oba l'oreala:tak:

A ja (po długich bojach hihihh ;-)) kupiłam ostatecznie



Hugo Boss Boss Woman
bravo:tak: troche czasu ci zajelo ale mam nadzieje ze to ten zapach:tak::-)
 
reklama
Wczoraj wpadłam na mexx woman i ... zakochałam się :cool2: Do tego stopnia, że musiałam je sobie kupić :sorry2:


Z innej beczki- w jakim kolorze tuszu do rzęs używacie? Czarnym, brązowym?
:tak: Mexx to czadzik :tak: a tusz używam czarny albo czarno- brązowy :tak:
 
Mexx mam i ten zapach tez bardzo mi się podoba, chociaż została mi tylko woda ale i tak dosyc długo sie zapach utrzymuje
Co do tuszu to ja mam czarny Margaret Astor, ostatnio na allegro kupilam telescopik loreala i co sie okazało ze to podróba i nie uzywam
 
E mamo zrobiłam sobie w aptece ten krem o którym pisałaś i jak do tej pory skóra po 2 razach zrobiła sie bardzo gładka w dotyku wręcz aksamitna, zobaczymy co będzie dalej.
 
E mamo zrobiłam sobie w aptece ten krem o którym pisałaś i jak do tej pory skóra po 2 razach zrobiła sie bardzo gładka w dotyku wręcz aksamitna, zobaczymy co będzie dalej.


Super!, cieszę się, że krem działa:tak:
Ja oczywiście jeszcze nie zabrałam się za zdobycie recepty na niego. Aktualnie smaruję się innymi cudami:-):-)
 
czarny i tylko czarny. albo ten co ty uzywasz jak dobrze pamietam telescopic

Tak, używam telescopic loreala ale przez przypadek kupiłam sobie w odcieniu głębokiego brązu zamiast czarnym :rolleyes2: Dlatego pytałam Was o kolory. Ostatecznie kupiłam jednak drugi czarny :sorry2:
 
Właśnie mi przywieźli Iwostin :-) Wypróbuję to cudo, a potem ten krem na receptę :-D
 
reklama
A ja odkryłam niedawno, że Daria dostała od lekarki krem z bardzo wysokim filtrem na lato (jak miała uczulenie na słońce) właśnie z Iwostinu :tak:
 
Do góry