reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klinika w Warszawie

Ann2907

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
24 Listopad 2022
Postów
103
Wybieramy się z mężem do kliniki, dlatego chciałabym się zapytać jakie kliniki w Warszawie polecacie? Póki co wiemy że zmagamy się z obniżonym nasieniem i przeczytałam na forum żeby wybrać Invicte? Czy macie coś do polecenia?
 
reklama
Ja mam 2 synów dzieki Novum, chwalą ich laboratorium. U nas problem pco i obniżone nasienie, mieliśmy icsi lub imsi. Polecam dr Zamorę, to nasz drugi lekarz w klinice który podszedł do nas bardzo indywidualnie, analitycznie (pierwszy Pan dr Wo... nie polecam). Na minus dość droga klinika, brak koordynatora opieki, ja sytuacjach jak coś się dzieje pomocne na pewno.
 
Ja leczyłam się w Invicta i mam troje dzieci. Ogółem to kliniki te “dobre” to Invicta, Invimed i Novum. Od dawna stoją, więc mają największe doświadczenie i jednak podobne wyniki. Ale każda ma swoje wady.. jeżeli chodzi o badania genetyczne zarodków to Invicta robi w PL. Invimed wysyła za granicę, chyba że to się zmieniło. Ale nie robił sam badań genetycznych. A jednak czasem się pary na to decydują gdy transfery się nie udają. W Novum jest możliwość tylko badania genetycznego oocytow - komórek jajowych. Dodatkowo istotna jest polityka danej kliniki - czy transferujemy zarodki, które bardzo słabo rokują no jakoś rokują .. Czy jednak nastawiamy się na sukces i oszczędzamy parze cały ten rollercoaster psychiczny, problemy finansowe i ewentualną adopcje. To samo w przypadku transferu zarodków z 3 doby i 5 doby. Są kliniki, które naciskają na transfer w 3 dobie i są takie, które tylko robią transfery 5 dniowych zarodków - blastocyst.
 
Jest jeszcze wątek : kto po in vitro. Zaglądają tam czasem dawne staraczki jak Ja.
 
Do góry