reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kino na maksa !!

reklama
Hey
Próbuje sobie przypomnieć tytuł filmu
Moze ogladalyscie
Dwóch rabusiow napada na rodzine i zabija żonę i córeczkę, a mąż
Specjalnie morduje jednego z oprawców aby pójść do więzienia

Tam kopie tunel do swojego domu itpnszantazuje prawnika

Kojarzycie to??? :-)
Wiem ze opis chaotyczny ale Moze cos wam to mowi ;-)
moniadan ten film to LAW ABIDING CITIZEN (Prawo Zemsty);-)
 
The bank job, fajny film :)

Ja polecam Pluje na Twoj grob, film fajny, ciekawe sceny Ogolnie to co tam sie dzialo wkurzalo mnie Mialam ochote wyrzucic telewizor przez okno Ale film naprawde warty obejrzenia :)

A ja ogolnie szukam jakiejs ladnej bajki dla dzieci, fajnie jakby to jakas nowosc byla ( w sumie cos z tamtego roku bylo by dla mnie nowoscia bo malo co ogladam od jakiegos czasu i rowniez malo co interesuje sie tv :|) teraz Nadia od tyg zakochana jest w Rio Piekna bajka ale niee aby 100 razy ogladac, inne tez zobaczy ale ta moglaby dziennie ogladac 100 razy :)
 
reklama
Do góry