reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki naszych lipcowych maleństw: zdjęcia, pomysły, inspiracje.

Foto - na allegro są, różnych rozmiarów, z kolorowymi rysunkami charakterystycznymi dla danego kontynentu. Jest też sama Polska. Podesle linka jak wejdę na laptopa bo z komórki nie potrafię :D
 
reklama
Mapek i map na allegro faktycznie jest sporo, tak samo jak naklejek i innych. Ale mnie na razie nic jeszcze nie przekonało. Ja rozglądam się za żyrafą.
ja za to widzę dużo żyraf :rofl2::biggrin2::rofl2::biggrin2:;-)
Ja bym chciała dużą mapę co najmniej 2x2 metry, najlepiej w formie naklejek na ścianę, żeby kolor ściany robił za wodę :-p:-p

A jakiej żyrafy szukasz?
 
Mapa Świata dla Dziecka - fototapeta 183x254 cm (3997707262) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
ja coś takiego chcę, no ale to trochę jest mniejsze no i nie naklejka ale fototAPeta.
Może w jakis internetowych sklepach z tapetami??
Michalina - żyrafa taka naklejka nieduża czy coś z żyrafim motywem??
Jest jeszcze ta co Tomek z rodzinki.pl iał w pokoju ale już cena z kosmosu :)
FOTOTAPETA MAPA ŚWIATA PANORAMA winylowa na podłożu fizelinowym - Fototapety - TwojeFototapety.pl - Zaczarowany Świat Fototapet
 
Ja chcę taką wielką żyrafę od dołu z zawinięciem przy suficie i zaglądającą do łóżeczka hehe wiem wariuję. Ale poważnie zastanawiam się, żeby samemu ją narysować. Kontury ołówkiem a później kilka dni dłubaniny.

Ta jest zabawna ŻYRAFA SAFARI pokój dziecka Tatuaż naklejka Afryka (3994939548) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Ale mi chodzi o coś w stylu tej środkowej tylko pochylonej nad łóżeczkiem i w żółtym kolorze na białej ścianie NAKLEJKA NA ŚCIENNA NAKLEJKI ŚCIENNE ŻYRAFY d1 (4069527946) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. albo taka NAKLEJKA NA ŚCIANĘ ŚCIENNA DEKOR ŻYRAFA WZROST XL (4073986776) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

U rodziców w sypialni na prezent na jakąś rocznicę zrobiłam im drzewo. Co prawda już tego nie ma bo całej ściany już nie ma (przebudowa) ale fajnie wyszło.
 
reklama
Ale wam zazdroszcze tego urzadzania pokoju dla maluszka ja bede miala moja w sypialni wiec moge pomarzyc o naklejkach itp buuu
 
Do góry