reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK STRASZYMY NASZE DZECI CZYLI 'nie wolno!"

Zauwazyłam ze wiekszosc dzieci drwi sobie ze słów "nie wolno"......moja mam jak mówi tak do niej to macha palcem, dzisiaj ja jej powiedziałam, a mała patrzy na mnie i zaczyna palcem kiwać, bo mama nie pokiwała...

.....ja mam na mała sposób..mówie jej jak cos broi " nie wolno Michalina" jak nie reaguje podchodze patrze jej prosto w oczy i powtarzam, jak to nie zadziała sadzam ja orzed soba i potarzam kolejny raz...mała na poczatku tego płakała jak ja sadzałam, teraz dochodzimy juz tylko do drugiego etapu.....
 
reklama
Do góry