reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak interpretować wynik Beta HCG??

Ile dni temu wyszedł Ci pozytywny test?
pierwsze ktore wykonałam to 3 dni po spoznieniu miesiaczki a powinnam była ją dostać juz jakos tydzien temu. Dziś rowniez był robiony z rana i były dwie kreski chodz ta druga była jaśniejsza. Powinno byc zdjecie dzisiejszego :)
 

Załączniki

  • IMG_5465.jpeg
    IMG_5465.jpeg
    2,9 MB · Wyświetleń: 166
reklama
pierwsze ktore wykonałam to 3 dni po spoznieniu miesiaczki a powinnam była ją dostać juz jakos tydzien temu. Dziś rowniez był robiony z rana i były dwie kreski chodz ta druga była jaśniejsza. Powinno byc zdjecie dzisiejszego :)
Ale ja nie pytam ile dni spóźnionej miesiączki, tylko ile dokładnie minęło dni od pierwszego pozytywnego testu.
 
Witam, mam wazne pytanie.
Zaczeła spozniać mi sie miesiaczka. Po 3 dniach spóźnieniu zrobilam testy, wyszły z bardzo jasną kreską. W 5 dniu po spoznieniu miesiaczki, czyli 2 dni od tamtych zrobionych testów zrobiłam kolejne 2- wyszły raczej pozytywne, poniewaz kreski były mocniejsze. Dziś o 7.10 byłam na badaniu z krwi BETA HCG- wynik wyszedł 84. Nie wiem co myśleć… Ostatnia miesiączka była 12.03.2024. podkreslam że z meżem staramy sie o dziecko i od 2-4 marca brałam lek miovelia pro zalecenie od lekarza. Czy beta wskazuje na ciaze? ktory to by mogł być tydzien? Jak to zrozumieć, pomożcie :(
zrób sobie przyrost po 48 h(to jest ważne). Póki co niczym się nie stresuj. Testy widxiałam mocne krechy. U mnie 84 było dzień przed terninem @, a pierwsza beta była 22. Przyrost był dobry i wszystko dobrze sie potoczyło.
 
zrób sobie przyrost po 48 h(to jest ważne). Póki co niczym się nie stresuj. Testy widxiałam mocne krechy. U mnie 84 było dzień przed terninem @, a pierwsza beta była 22. Przyrost był dobry i wszystko dobrze sie potoczyło.
Wracam :) 5 dni po pierwszej becie dzis zrobiłam na nowo wyjeżdzajac rano z firmy. Wynik 156, czy to ponizej normy?
 
Ale po co masz mieć strach, bo nie kumam?
Zrób betę po 48h z progesteronem i będziesz wiedziała.

Mam trójkę dzieci, 4 razy byłam w ciąży - dziecko może umrzeć na każdym etapie, nie tylko ciąży. Jak masz żyć w strachu do śmierci, to polecam terapię
To naprawdę miłe pocieszenie,wow 😳Nie rozumiem jak można napisać coś takiego kobiecie,która bardzo chce mieć dzieckiem boi się czy wszystko z nim w porządku…
 
To naprawdę miłe pocieszenie,wow 😳Nie rozumiem jak można napisać coś takiego kobiecie,która bardzo chce mieć dzieckiem boi się czy wszystko z nim w porządku…

Dziewczyna jest zdrowa. Wynik jednorazowy bety jest w porządku. Nie ma za sobą poronień. Naprawdę nie ma powodów do stresu - a jeżeli ten stres jest to trzeba się leczyć.
 
reklama
bardzo mi przykro, ale przyrost jest za niski. Powinien po 48h wynieść min. 66%.
Co w takiej sytuacji? Lekarz kazał mi przyjsc 8 maja na usg, a w miedzy czasie zlecił mocz ogolny, morfologie na czczo i glukoze. Dziś jeszcze chyba się przeziębiłam bo wodnisty katar mnie dopadł. Gdy byłam na wizycie i mowilam ze mam 84 to moja pani ginekolog stwierdziła że ładnie cos sie rozwija i czekac do tego 8 maja :/
 
Do góry