reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj testowałam, 13 dzień po iui, ale test niestety biały. Okresu powinnam dostać wczoraj, albo dziś (mam krótkie cykle), ale na razie nic nie ma. Jestem bardzo zmęczona, miewam zawroty głowy i bolą mnie piersi. Miałam nadzieję, że to objawy ciążowe, ale chyba jednak źle reaguję na hormony. Jeśli do środy nie dostanę @ to może zrobię betę...
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj testowałam, 13 dzień po iui, ale test niestety biały. Okresu powinnam dostać wczoraj, albo dziś (mam krótkie cykle), ale na razie nic nie ma. Jestem bardzo zmęczona, miewam zawroty głowy i bolą mnie piersi. Miałam nadzieję, że to objawy ciążowe, ale chyba jednak źle reaguję na hormony. Jeśli do środy nie dostanę @ to może zrobię betę...
Test czasem nie pokazuje dopiero kilka dni po @.Lepiej robic betę.
Ja jestem 10 dni po IUI i juz mnie nosi. Zero objawów nic. Nie wiem co lepsze. Zwariować idzie.
 
Witam
Jak Wasze podejścia w tym miesiącu. ?
Ja po pierwszej nie udanej IUI w sierpniu
Miałam podejść dzis ale pech chciał ze moj M nie był na mieści cykl idzie na straty..:(
A czy któraś z Was przymierza się do In vitro ?
Ja osobiście chciałabym podejść drugi raz do IUI ale moj M uważa ze szkoda kasy i ze większe szanse będą jak właśnie podejdziemy do IN Vitro..
nie wiem jak mam go przekonać
 
Witam
Jak Wasze podejścia w tym miesiącu. ?
Ja po pierwszej nie udanej IUI w sierpniu
Miałam podejść dzis ale pech chciał ze moj M nie był na mieści cykl idzie na straty..:(
A czy któraś z Was przymierza się do In vitro ?
Ja osobiście chciałabym podejść drugi raz do IUI ale moj M uważa ze szkoda kasy i ze większe szanse będą jak właśnie podejdziemy do IN Vitro..
nie wiem jak mam go przekonać
To chyba zalezy od tego jakie macie problemy?
Jezeli macie np z nasieniem, to nie wiem czy jest sens robic kilka iui, lepiej sie oplaca chyba in vitro.
Jezeli z Toba jest ok, nasienie tez macie dobre to jak najbardziej kilka iui mozna zrobić i próbować naturalnie caly czas
 
To chyba zalezy od tego jakie macie problemy?
Jezeli macie np z nasieniem, to nie wiem czy jest sens robic kilka iui, lepiej sie oplaca chyba in vitro.
Jezeli z Toba jest ok, nasienie tez macie dobre to jak najbardziej kilka iui mozna zrobić i próbować naturalnie caly czas
No mamy problem z nasieniem jest kiepskie ale nadaje się do IUI
 

Załączniki

  • 3B63AF09-2179-449C-B87F-EAF5E5426581.jpeg
    3B63AF09-2179-449C-B87F-EAF5E5426581.jpeg
    2,1 MB · Wyświetleń: 72
reklama
Hej, czy są tutaj jeszcze dziewczyny które były rok temu?
Pozmienialo się coś u Was?
Kompletnie nie miałam czasu na forum bo było moje wesele ale niestety ciąży nadal brak.
Nie pamiętam którą to z Was był co miała podobną sytuację do mojej czyli że wszystko było ok A ciąży nadal brak, udało się Tobie ?

U mnie niby ok a ciazy brak
 
Do góry