reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro - Czechy

Hej, jestem po dwóch nieudanych próbach w Polsce. Jestem w trakcie trzeciego podejścia w Brnie w klinice Reprogenesis. W moim odczuciu żałuję, że dopiero teraz. Pierwsza wizyta z lekarzem odbyła się online, towarzyszyła nam Polska koordynatorka, potem zabiegi i każde zalecenia, wątpliwości i kontakt z lekarzem odbywa się przez nią. USG robię we Wrocławiu w klinice, która z nimi współpracuje i przesyłam wyniki mailowo, doktor też wystawił mi bez problemu zwolnienie. W Polsce straciłam mnóstwo czasu i pieniędzy właśnie na wizytach😳Co do kosztów jest trochę taniej, napewno diagnostyka zarodków jest bardzo korzystna, 300 euro biopsja wszystkich zarodków, a badanie każdego 250 euro. Trzymajcie kciuki☺️
 
reklama
Ja tez wlasnie planuje in vitro w czeskiej klinice, polecono nam Repromede. Tez mają polskiego koordynatora, slyszalam ze stawiają na szczegolowe badania i maja ogromne doswiadczenie. Za tydzień mamy umówioną wstępną konsultacje
 
Natali32, sarkacecot - trzymam kciuki.
Kliniki czeskie są znane z bardzo dobrych wyników. Dobre kliniki też w Hiszpanii, tylko że droższe. No i jest kilka dobrych klinik w Polsce, Invicta między innymi, i możliwe że Invimed.
 
Cześć dziewczyny, ja mieszkam w Pradze i tu "robię " in vitro. Jakby co, mogę poradzić. Co mnie zdziwiło to fakt,że nie robią tu badań KIR, tzn w Pradze obie jedna klinika, ale tylko dla swoich pacjentow,akurat nie moja. Tak,że KIR w Polsce. Dobrego dnia 🙂
 
Cześć dziewczyny, ja mieszkam w Pradze i tu "robię " in vitro. Jakby co, mogę poradzić. Co mnie zdziwiło to fakt,że nie robią tu badań KIR, tzn w Pradze obie jedna klinika, ale tylko dla swoich pacjentow,akurat nie moja. Tak,że KIR w Polsce. Dobrego dnia 🙂
MagiM
Czy wiesz może jak prawnie uregulowana jest sprawa z niewykorzystanymi zarodkami? Czy decyzja o ich losie leży po stronie rodziców czy jednak prawo nakazuje przekazanie ich do adopcji czy to od razu czy też po 20 latach mrożenia jak to się ma w Polsce?
 
MagiM
Czy wiesz może jak prawnie uregulowana jest sprawa z niewykorzystanymi zarodkami? Czy decyzja o ich losie leży po stronie rodziców czy jednak prawo nakazuje przekazanie ich do adopcji czy to od razu czy też po 20 latach mrożenia jak to się ma w Polsce?
Nie wiem, ale jesli chcesz, to w poniedzialek bede znowu u mnie w klinice, to sie zapytam lekarza.
 
reklama
reklama
Do góry