reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

reklama
hej dziewczyny, mam wstępne pomysły ;) aczkolwiek nie wiem czy jeszcze do listopada się nie pozmieniają... EMILKA, KAMILA, a najbardziej to podoba mi się imię LILIANKA ;) jak córeczka Agaty Mróz, która naprawdę w wyjątkowych okolicznościach się urodziła...
 
ras jaki zbieg okoliczności no no dzieciaczki też w podobnym wieku:) Ja chyba obstawiam Antoni:-) choć wcale nie jestem jeszcze pewna a wybór jest trudny:-)
 
Ja dla dziewczynki póki co mam Łucja lub Maja, chociaż bardziej podoba mi się Łucja. Dla chłopca nie mam, ale myślę o Antosiu lub Grzesiu, ale to jeszcze jest do przemyślenia :tak: Czuję, że będzie córcia, choć wszyscy naokoło stawiają na chłopaka, bo jak to mówią 'przydałby się jeden chłopak w rodzinie' heheh. W czwartek już będę wiedzieć prawdopodobnie płeć, więc będę myśleć dopiero :-D:-D

ps. Liliana piękne imię :tak:
 
dla dziewczynki miało byc Emilka lub Martynka ale będzie chłopczyk i syn wybrał imię Igor i chyba tak zostanie juz wszyscy pytają jak sie ma Igorek i chyba zaczełam się przyzwyczajać do tego imienia wiele imion mi się nie podobało ale jak ciagle je słyszałam to przywykłam do nich i juz są ok :) no cóż nie każdemu się będzie podobało musimy patrzeć na nasze upodobania .
 
reklama
Do góry