reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków.

reklama
Nam sie podoba Ida i tak juz u nas zostanie, ale zeby nie sugerowac sie co mysla inni nikomu na razie nie mowimy. To i tak tylko nasz wybór. Jak ktos pyta to mowie, ze nie jestesmy jeszcze zdecydowani i dlatego nie mowimy.
 
U Nas będzie STASIU :-) po świętej pamięci ukochanej babci mojego męża. Ona była Stanisława a nasz synek będzie Stasio :-) starszy syn ma imię po moim ukochanym dziadku. więc my rodzinne wybieraliśmy imiona :-)
 
U nas coraz bardziej skłaniam się ku Jasiowi... podoba mi sie w kazdej formie tylko teraz musze meza przekonać zeby do brzucha Kazimierz nie mówił ;)
 
A może Antoni ja tez mam problem boje sie ze sobie język połamią na imieniu ja mam nazwisko dwuczłonowe i już czasem mam pompę jak ktoś chce je wymówić
 
dddmala - jak masz na imię? daj pomysły tym co nie wymyślili dla dziecka;)

Wy wybraliśmy Michała. Dłuugo się zastanawialiśmy, nic nam się nie podobało, a jak podobało to stwierdziliśmy, że jest zbyt popularne.
Ostatecznie stanęlo na Michale, bo miał mieć tak na drugie - po moim ukochanym bracie. W nosie mam, że teściowa co się widzimy pyta czy już wymyśliliśmy imię i rzuca 50 innych, bo jej się Michał nie podoba ;P
 
Mojej teściowej też wybrane przez na imię się nie podoba ale dla mnie to nic nie znaczy - to jej problem.
Imię dla naszych dzieci wybieramy my, teściowa miała już swoją szansę.

Sylka, ja jak byłam w pierwszej ciązy i myśleliśmy, że będzie chłopak (bo w rodzinie od pokoleń rodzą się same chłopaki) to mówiliśmy do brzucha Czesiek :-). A później Czesiek okazał się być dziewczynką :)
 
reklama
No to by bylo jakby Kazik okazal sie dziewczynką ;) ale raczej wątpię za dobrze mu sie przyjrzał dr . My jeszcze nie zdecydowalismy mąż sie smieje zeby byl Pawel bo pasuje do Piotra. Tylko ze on jest Paweł. I mowi ze jak syn podrosnie ja bede wolac paaaweeel choć mi pomóż to on na to mlody mama cie woła ;)
 
Do góry