reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

reklama
Moje kochane, mimo, że grudzień nie był najłatwiejszym miesiącem do prowadzenia wątku pod względu czasowym to bardzo Wam dziękuje za udział oraz słowa uznania. Starałam się jak mogłam połapać wszystko. Jeszcze raz wszystkim gratuluje wysikanych 2 kresek! :) Oby z każdym miesiącem 2024 było nas tutaj jak najmniej.
@aurii_orelii bardzo mocno trzymam kciuki. Wciągnęłam wczoraj fryty za Ciebie wracając z zakupów 💚
@agata8051 cholera jasna nawet nie wiesz jak się cieszę! Wytryniaj stąd na kolejne 9 miesięcy 💚 Trzymam kciuki mocno zaciśnięte!
Również bardzo Ci dziękuję za prowadzenie wątku, tym bardziej jak sama mówisz, że grudzień był pracowity 😊 Generalnie wszystkim Wam dziękuję, że mogłam tu być. Był to dla mnie trudny miesiąc, a dostałam tu dużo wsparcia, którego bardzo teraz potrzebowałam ❤️

Na Nowy Rok życzę Nam dużo spokoju, wiary we własne możliwości i poczucia spełnienia!
 
Również bardzo Ci dziękuję za prowadzenie wątku, tym bardziej jak sama mówisz, że grudzień był pracowity 😊 Generalnie wszystkim Wam dziękuję, że mogłam tu być. Był to dla mnie trudny miesiąc, a dostałam tu dużo wsparcia, którego bardzo teraz potrzebowałam ❤️

Na Nowy Rok życzę Nam dużo spokoju, wiary we własne możliwości i poczucia spełnienia!
Na dziewczyny stąd zawsze można liczyć! Po moich niefajnych przygodach też dostałam mnóstwo wsparcia 🥰🥰🥰
 
Ja też dziękuję bardzo za prowadzenie wątku. Każdej z was też dziękuję za wsparcie i że można na was i waszą wiedzę zawsze liczyć. Życzę wam wszystkim żeby w Nowym Roku spełniły się wasze marzenia o dwóch kreskach i nudnych kolejnych 9 miesiącach ❤️ trzymam za was wszystkie bardzo mocno kciuki. 🤞
Musicie mi wybaczyć ale ja pewnie nie wytrzymam i jeszcze wam wkleje wyniki bety po nowym roku .
 
Moje postanowienie - ostatni rok starań. Nie jest mi nawet przykro, mam za co być wdzięczna i czym się cieszyć ❤️ muszę doceniać, to co mam i nie zatracać się zbyt długo w walce o dziecko, bo to mnie trochę wyniszcza - zabiera radość z życia.

@Mademoiselle_Nika dziękuję za prowadzenie wątku grudniowego ❤️

Mam nadzieję, że Nowy Rok przyniesie spełnienie marzenia przez które tu wszystkie jesteśmy. Życzę każdej z nas siły na dalszą drogę starania, wsparcia bliskich i bezgranicznej miłości drugiej połówki. Wszystkiego dobrego ❤️
 
Nie, nawet nie wiem, który dpo dziś jestem. Lekarz mówił, że owulacja za 3-4dni, pik był następnego dnia, a przy ostatnim monitoringu owulacja była w dniu piku, także nie wiem. :D Gdzieś tam po drodze wypisywałam się z tego drugiego testowania. Zresztą ja grzecznie bez alkoholu - mam dziś nockę. 😜
To ja gapa jestem i nie zarejestrowałam tego, że się wypisywałaś🫣 sorki.
No to nie zazdroszczę Ci ani sylwestra ani Nowego Roku, ale niestety są takie niewygodne profesje/ zawody i trzeba pracować kiedy ktoś może świętować. Trzymam kciuki za ten Twój cykl, bo o ile mnie pamięć nie myli to 3ci po drożności i owulka była po stronie z drożnym jajowodem, więc wiadomo kciuki kciuki i jesscze raz kciuki 🤞🤞🤞🤞
 
To ja gapa jestem i nie zarejestrowałam tego, że się wypisywałaś🫣 sorki.
No to nie zazdroszczę Ci ani sylwestra ani Nowego Roku, ale niestety są takie niewygodne profesje/ zawody i trzeba pracować kiedy ktoś może świętować. Trzymam kciuki za ten Twój cykl, bo o ile mnie pamięć nie myli to 3ci po drożności i owulka była po stronie z drożnym jajowodem, więc wiadomo kciuki kciuki i jesscze raz kciuki 🤞🤞🤞🤞
Jak już niejednokrotnie pisałam - bardzo lubię swoją pracę i nie mam większego problemu z tym, że będę pracować. No dziś może trochę mam, bo jestem chora i wolałabym powylegiwać się w łóżku, ale i tak taka wizja Sylwestra nie jest dla mnie czymś złym. :)

Dziękuję! Ale masz dobrą pamięć! Tak, to trzeci cykl po drożności i to z drożnego jajowodu. :D Póki co poza chorobą nie czuję się nijak. Może siknę jutro jak odeśpię albo pojutrze. :)
 
Moje kochane, mimo, że grudzień nie był najłatwiejszym miesiącem do prowadzenia wątku pod względu czasowym to bardzo Wam dziękuje za udział oraz słowa uznania. Starałam się jak mogłam połapać wszystko. Jeszcze raz wszystkim gratuluje wysikanych 2 kresek! :) Oby z każdym miesiącem 2024 było nas tutaj jak najmniej.
@aurii_orelii bardzo mocno trzymam kciuki. Wciągnęłam wczoraj fryty za Ciebie wracając z zakupów 💚
@agata8051 cholera jasna nawet nie wiesz jak się cieszę! Wytryniaj stąd na kolejne 9 miesięcy 💚 Trzymam kciuki mocno zaciśnięte!
Świetnie sobie poradziłaś, mimo tego, że grudzień- dołączam do reszty i dziękuję za prowadzenie tego miesiąca, szkoda, że jako prowadzącej nie udało się wysikać dwóch krech, ale nadchodzi nowy rok, który niesie nową świeżą szansę do tego, więc trzymam kciuki za Ciebie.
💜
 
basketball wives crying GIF by VH1

ej beczę przez Was :D
 
reklama
Jak już niejednokrotnie pisałam - bardzo lubię swoją pracę i nie mam większego problemu z tym, że będę pracować. No dziś może trochę mam, bo jestem chora i wolałabym powylegiwać się w łóżku, ale i tak taka wizja Sylwestra nie jest dla mnie czymś złym. :)

Ale masz dobrą pamięć! Tak, to trzeci cykl po drożności i to z drożnego jajowodu. :D Póki co poza chorobą nie czuję się nijak. Może siknę jutro jak odeśpię albo pojutrze. :)
Nie ukrywam, że liczę na Twoje kreski🤞
 
Do góry