reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

English around us- Angielski wokół nas

hoover.jpg HOOVER - odkurzacz, TO HOOVER - odkurzac
mastercook.jpg MASTER - mistrz COOK - kucharz, TO COOK - gotowac
 
reklama
7631d1328434864-hit-24-kolejki-chelsea-manchester-united-05-02-2012-stamford-bridge-44560-5036a975-c33c-6d6e.png


United- zjednoczony

pizza_hut.jpg

Hut- chatka -> kurcze po północy a ja sobie sama ochoty na pizzę narobiłam,grr

LG+Cookie+KP500+Pink+%25283%2529.jpg

cookie-ciasteczko
 
Dziewczyny najlepiej by było gdybyście się rozejrzały wokół siebie, np wyjmując zakupy z torby albo otwierając kosmetyczkę i sprawdzały nieznane słówka. Patrząc na nazwy lub inne napisy na tych produktach będziecie przyswajać nowe słówka :)))) Pamiętajcie aby wrzucić fotki jak coś znajdziecie :)

images
SMART- BYSTRY, INTELIGENTNY, ELEGANCKI (NP. SMART CLOTHES)


swift3.jpg
SWIFT-SZYBKI
 
Something for you:

never-give-up.jpg



Never give up- nigdy się nie poddawaj!
escape-he-finally-did-it.jpg

escape- uciekać

Alphabet taught to kids nowadays.jpg

534b4a6c8b7f02a1257607a872d0c77c.jpg


Tekst z demotywator: angielski - jego znajomość jest bezcenna
 
Dziewczyny chcecie abym was jeszcze pomęczyła?

Jeśli któraś będzie kiedyś chciała powtórzyć struktury gramatyczne to polecam stronkę:
Strona główna - Angielski na 6-tke
Wybieracie sobie na stronie dane zagadnienie. Do tego są świetne tłumaczenia oraz zadania z osobnym plikiem z odpowiedziami. Ja moim maturzystom drukowałam kilka stron i bardzo im się podobał sposób w jaki dana konstrucja była wytłumaczona.


1297270971_by_kolbudy_500.jpg
War-wojna
Saw-forma przeszła od czasownika widzieć

1290690592_by_DonnaDiana_500.jpg



beatles.jpg


Beatles- żuczki

8816487_orig.jpg


destiny's child- dziecko przeznaczenia

destiny-przeznaczenie
child-dziecko
 
reklama
Do góry