reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dni plodne

joasia29

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Luty 2018
Postów
67
Czesc dziewczyny .
Jest tu jakas kobietka co zaszła w ciaze dzien przed owulacja?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wypada ze mam dzisiaj owulacje. A wczoraj kochalam sie z mezem .
Pytam sie czy sa przypatki ze zaszlyscie w ciaze przed owulacja

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli stosunek był krótko przed owulacją to oczywiście plemniki mogły przeżyć i można zajść w ciążę.
 
Ja mam cykle nieregularne . ale raczej wiem kiedy mam owulacje bo zawsze boli mnie podbrzusze

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może zainwestuj w testy owu dla stu procentowej pewności. Też sobie wyliczalam i obserwowałam dni płodne i zawsze byłam pewna ze to wtedy. Nie udawało mi się zajść w ciążę. Dwa cykle z testami i W 9 dniu cyklu miałam owu, 2 dni po@; obecnie 37 tc:)
 
Kup testy owu .
Oczywiscie ze można zajsc przed owu do 3 dni i po tyle samo.
Owu daje znak ze nadchodzi ale moze sie zdarzyć bezobajwowo.
Podam Ci na moim przykładzie jak staralam sie o dzidzie to bylam pewna (tez mialam cykle noereguralne) ze owu byla 8 marca bo bylam pewna ze mialam objawy..odpuściłam po tym dniu bo mysalam ze juz po a co sie okazalo zaszlam przed samym okresem gruby tydzien po tych objawach:-)
Wiec nie zawsze ból brzucha sprawia ze owu jest juz teraz w danej chwili moze to zwiastowac nadchodzace dni plodne , plemniki sa zywtone
Wiec albo seks co dwa dni albo testy owu ;)
Mozna iść na monitoring cyklu ale to juz w ostateczności.
 
reklama
Z tym wyliczaniem samemu owulacji to różnie bywa. Kiedy staraliśmy się o dziecko to byłam niemal pewna, że zbliża się owulacja i już miałam odpuścić (w tamtym czasie widziałam się z mężem co dwa tygodnie po dwa dni), ale się udało! Owulacja na pewno nie była wtedy kiedy wydawało mi się.
 
Do góry