reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hejka:*

Przepraszam ze nie dalam wczoraj znac ale bylam nie do zycia.Inka ma 3630 i 58 cm:)Mala ksiezniczka ktora jak tylko ma mokro to uruchamia syrene :)
Mam córcie przy sobie♡

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez tak chce [emoji7][emoji7][emoji7]
Ucałuj ja od ciotek [emoji8][emoji8][emoji8]


atdc9vvjktz16vlw.png
 
Millo, piękne wymiary córeczki[emoji4] abyś szybko doszła do siebie, a malutka niech zdrowo rośnie [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hey Araya;-)
Moja Jagoda bedzie miala za tydzien 5 miesiecy ale to leci...i tez ma sliczne faldki ;D a Jasiu nic a nic nie mam.

Katja odzywa sie czasami na lipcowkach ale jej Liwia to typowe High Need Baby i czasu nie ma.

A Millo faktycznie zaraz juz ma cc Antonia albo juz albo tez na dniach ale chyba sie na nas obrazila i sie nie odzywa.

Miciurka i jak testy owu?



Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Czytam czutam.. Nie obrazilam sie nie bede nic pisac tylko od razu sie pochwale. 14.11 w planowanym cc przyszedl na swiat moj 4 kg synek[emoji173]
1511435572-8fa3c18120a3675b-aaaaaa.jpeg

Dzis ma 9 dni[emoji3] i jest najpiekniejszym cudem swiata!!!!
A teraz jak ktos pyta o plec mowie ze SYN i od razu z dumą dodaje TRZECI [emoji39]!!! I pękam z dumy!
Kitqa i jak wyliczyli Ci właśnie te cc? Aż jestem Ciekawa kto tak u Ciebie siedzi
Kati tez bym chciała po części wierzyć ale wole się nastawić już na synka. Pewnie na połówkowych dokaldnie się dowiem j dostanę dowód. Bo racja tez o tym myślałam ze sama jej to zasugerowałam ale faktycznie coś tam było między nóżkami ale strasznie szybko pokazała i dalej badała do tego dzidzia tym razem ledwo ma tam miejsca a zawsze super było widać. Teraz Twoja wizyta? Pod koniec miesiąca prawda? Który to będzie tc?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


xnw40tc7sy506vxn.png
 
Czytam czutam.. Nie obrazilam sie nie bede nic pisac tylko od razu sie pochwale. 14.11 w planowanym cc przyszedl na swiat moj 4 kg synek[emoji173]
1511435572-8fa3c18120a3675b-aaaaaa.jpeg

Dzis ma 9 dni[emoji3] i jest najpiekniejszym cudem swiata!!!!
A teraz jak ktos pyta o plec mowie ze SYN i od razu z dumą dodaje TRZECI [emoji39]!!! I pękam z dumy!



xnw40tc7sy506vxn.png
Antonia gratuluje cudny :-)
 
Millo gratuluje [emoji254]
Antonia ale śliczny ten Twój synuś. Również gratuluje. Oczyska wielkie [emoji170] przewijak masz ten co my hehe
Leeleeth współczuje zabiegu. Dobrze ze to nie skręt jednak. Zdrówka dla synka
Marzycielk dokaldnie ktoś tam czuwa czasem jesteśmy złe na obrót sytuacji a to może mieć wyższy cel. Zdrówka dla Was [emoji8]
Kinga jeśli chodzi o wróżki to mnie przerażają. Ja wolałabym nie wiedzieć. Widzisz mi powiedziała ze trzeci syn i na to wyglada ze będzie ten synek a tyle robiłam właśnie żeby było na przekór! I denerwuje mnie ze ktoś jakaś wrozka to wie i idzie die dowiedzieć. Ty byłaś u jakieś czy tez jak dziewczyny na Fb Ci prognozowała płeć?
Z tego co czytałam na GD bo jest wątek o wróżkach to niestety maja one racje. I niektórym nawet powiedziała ze np nigdy nie będą miały wymarzonej córki a nie maja jeszcze dzieci. Dziękuje za takie info!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Majorcia, dziękuje oby ten miesiąc był owocny ;)
Biedronka,wczoraj byłam na monitoringu w 10dc, są 3 pecherzyki 9,10,13mm. Lekarz mówił ze najlepiej by było zrobić ponowny monitoring w sobotę, ale kto mi tego dnia da wizytę [emoji57]
Wiec testy ovu robiłam za wczesnie po clo.
Marzycielka, przykro mi zeWas wszystkich ten wirus zaatakował. Kurujcie się, szybkiego powrotu do zdrowia. Spróbuj wygooglować czy po chorobie nie musisz odczekać ze starankami.
Leeleth, o rany tez bym się wystraszyła. Trzymam kciuki aby wszystko zakończyło się pomyślnie.
Biedronka, kurde szkoda. Już cichutko liczylam ze zaskoczyło.
Millo, gratulacje, mówisz mała Syrenka [emoji7] Chociaż rozmiarowo całkiem spora. Rośnijcie zdrowo! Jak poród, jak się czujesz?
Antonia, gratuluje synka, jest przesłodki. Tez już chce dzidziusia.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, gratuluję dzidziusiow , dzieci to cud! Bez względu na płeć! To tylko dodatek :-)
Leeleeth trzymam kciuki za synka, ja nawet nie wiedziałam że może coś takiego się przytrafić!
Biedronka następny cykl twój, a Gosica trzymam kciuki za wzrost pęcherzyków. Chyba to clo powoduje że masz ich tyle? Ja byłam że dwa razy na monitoringu j zawsze miałam tylko 1 pęcherzyk, reszta nie do zmierzenia.
A ja dziś odebrałam druga beta. Powiem wam że już myślałam że nic z tego dziś jakoś zero objawów i czarne myśli. Ale wzrosła do 563. O matko i córko! Oby ;-) porównałam betę z synkiem bo w 8dentyczbym czasie robiłam i z nim miałam przyrost 120 procent po 2 dobach, teraz 176 procent czyli podobnie haha już wkrecam sobie ze drugi chłopczyk zaczyna się mania każdej staraczki o konkretną płeć.
 
reklama
@Imama, wróżyła mi ta dziewczyna z facebooka. U mnie dość przykra przepowiednia bo najpierw poronienie a później ciąża z córką. Córka, no cóż, chciałam chłopca ale przeżyłabym, ale poronienie, które jest wcześniej- nie dam rady. Psychicznie się już zablokowałam. Najlepsze, że ja nigdy nie wierzyłam w takie rzeczy a tu proszę całkiem mnie rozbiła ta wizja. Mąż oczywiście nie wierzy i mnie nakręca na działania natomiast mój nastrój jest kiepski...

Zonami, ściskam kciuki za córeczkę, a ile masz lat? co chiński Ci pokazuje? (ja tam trochę jednak wierzę w te chińskie a jeszcze jak dołożyło się starań o konkretną płeć to już może być sukces:)) super że beta rośnie:) mi z córką rosło jak szalone i już wtedy podejrzewałam, że to córka:) choć pewnie to nie reguła...

Gosica, to właśnie po clo tyle pęcherzyków czy jeden w końcu przejmie pierwszeństwo nad pozostałymi? jak to jest? Ja pamiętam kiedyś miałam dwa po 10 ale później jeden już tylko rósł.

Biedroneczko, następny cykl należy do Ciebie:)

@Antonia2016, piękny uroczy synek, jeeeeejuuuuu może Ty podpowiesz co robiłaś przed ciążami z synkami, że masz ich 3ech a ja chcę tylko jednego zdrowego synusia:) jednego! przyrzekam:)
 
Do góry