reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Kifsi byłam wczoraj. Z tą drugą bratową. Teściowa lekkie zdziwienie zaliczyła, ale mam to gdzieś.

U mnie choroba. Młody wczoraj po powrocie od dziadków dostał temperatury, a w nocy nos się zatkał. Mega ciepło na dworze, piknik rodzinny 200 metrów od domu mamy i tylko posłuchać możemy. K......wa!

no i tak trzymać :-) teściową się nie przejmować :-)

zdrówka dla Szymka :tak: oby szybko przeszło :tak:
 
reklama
Dzięki kochana.

Wróciliśmy ze szpitala. Wolałam aby lekarz go zobaczył. No i wsio czysto - uszy, płuca, migdałki też w porządku. Gardło lekko czerwone, ale to według lekarza od kataru tylko. Oprócz zbijania gorączki kazała psikac tantum verde. Według niej to wirusówka i powinien sam sobie z tym poradzić. Jak to powiedziała na antybiotyk to ona nic tu nie widzi.
Uffffffff.
 
Cześć dziewczynki:)

Mlodak dobrze ze to nic poważnego. Niestety w lato czasami najszybciej można cis złapać:( Dużo zdrówka dla Szymka :)

Kifsi oj to tylko Ci pozazdrościć jedzącego malca. Wierz mi, przynajmniej jesteś spokojna. U nas z tym jedzeniem jest bardzo cieżko. Mam nadzieje że z wiekiem przejdzie.

Muszę sie zebrać i wyskoczyć do sklepu. Tak mi sie nie chce a mój P. ma dzisiaj imieniny.
 
Nocke mega ciężką mieliśmy. Młodego zatkało masakrycznie. A najgorsze, że nic nie leci i wybrać się nie da. Ani olbas, ani olejek z drzewa herbacianego nie pomaga nic a nic. Otrivin można dwa razy dziennie a po godzinie znów nie może oddychać. Tempka maks 38,5 więc tu bez tragedii. Rano 37,4 a od 9 już 36,6. Strasznie się męczy biedak z tym nosem. Nie wiem jak mu pomóc jeszcze.
 
Mlodak - qrsze dla mnie zawsze najgorszy ten zatkany nos :( bidulek

U nas aromactiv ponagal lub na ubranie odrobina olejku eukaliptusowego .

Sylka - najlepszegi dla druguej polowy :)
 
Właśnie wróciliśmy od lekarza. Angina. Żadnych podstaw do szkarlatyny, którą dziś po południu zdiagnozowano w ośrodku zdrowia. Antybiotyk na 10 dni :-(
Szlag mnie trafia do tych naszych lekarzy państwowych. Zero doświadczenia, zero podejścia.
 
Mlodak niestety tak to juz jest z niektórymi lekarzami że diagnozę stawiają strzelając. A nóż trafia. A na jakiej podstawie stwierdził szkarlatynę? Przecież zazwyczaj ma więcej objawów niż angina.
A antybiotyk niestety przy anginie chyba konieczny. Dużo zdrówka dla Szymka. Niech szybko zdrowieje. [emoji8]

Kifsi w imieniu mojego P. bardzo dziekuje za życzenia [emoji6]
 
Sylka bo zobaczyła biały nalot na języku....... Tylko jaki miał mieć język skoro zaraz po jedzeniu kanapki z żółtym serem usnal, a potem jak się obudził to nic nie pił bo go gardło bolało. A przy nosie zatkanym oddycha przez nos to i kapcia w ustach się ma. Kuzwa no kretynka totalna.
 
Mlodak faktycznie dziwna ta lekarka.
A jak dzisiaj Szymek?

W końcu i tutaj dotarło lato. Od wczoraj prawdziwe upały:) Dzisiaj ma być ponad 35 stopni. Oj cieżko bedzie wytrzymać ale ja sie cieszę bo długo było zimno;) Szymkowi rozstawiłam basen w ogródku i taką jakby piaskownice do zabawy w wodzie i niech sie moczy[emoji12] jedynie biedny pies chowa sie tam gdzie najchłodniej. Radochę ma jak zlewam go wodą ze szlaufa[emoji38]

Miłego dnia kobietki[emoji1][emoji1]
 
reklama
Szymek ma już tylko zatkany nos. Nic nie wypływa, ściągnąć też nie mozna i się biedak męczy.
A ja chyba się zaraziłam bo od wczoraj boli mnie gardło. Mega czerwone i czuję gule w gardle. O 16 lekarz.
 
Do góry