reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
No kurde ja nie przemyślałam tego :/ No trudno będzie już wiedział, mi najbardziej chodzi o to żeby ludzie nie gadali bo u nas wszyscy od razu plotkuja a jak coś pójdzie nie tak z dzidzi to będą patrzeć z politowaniem, nienawidzę tego
U mnie niestety też. Dlatego nie chciałam. Nie zniosłabym tego współczucia jeśli stracę to dziecko. W przyszłym tyg i tak pracujemy tylko pon i wtorek to jakoś dam radę.
 
Pisałam na październikowych staraczkach, napisze tez tu- bo stoję w rozkroku nadal ;D

Byłam wczoraj ja usg, niestety jeszcze nic nie widać, beta 1672 wczoraj, sprawdzę przyrost w poniedziałek.
Ale wiem ze nic nie wiem

Generalnie nie wiem jak liczyłam ze byłam wczoraj 6+0 🙈 to 5+0!

Jakbym nie żyła w błędzie ze jest tak wczesnie to bym odpuściła lekarza serio:p

Pani doktor mówi ze może tak być JESZCZE. Ae mam się nie nastawiać w żadnym kierunku :p

Jak beta będzie git to raczej i coś z tego będzie

Wiec abo zagoszcze na dłużej albo wracam na staraczki :p
 
U mnie niestety też. Dlatego nie chciałam. Nie zniosłabym tego współczucia jeśli stracę to dziecko. W przyszłym tyg i tak pracujemy tylko pon i wtorek to jakoś dam radę.
Napisałam mu osobiście, nie wiem jak do tego podejdzie ale muszę myśleć o sobie a przede wszsytkim o tym małym groszku a gadać i tak będą eh No chciałam to odwlec ale przyspieszyłam hehe widocznie tak miało byc
 
Pisałam na październikowych staraczkach, napisze tez tu- bo stoję w rozkroku nadal ;D

Byłam wczoraj ja usg, niestety jeszcze nic nie widać, beta 1672 wczoraj, sprawdzę przyrost w poniedziałek.
Ale wiem ze nic nie wiem

Generalnie nie wiem jak liczyłam ze byłam wczoraj 6+0 🙈 to 5+0!

Jakbym nie żyła w błędzie ze jest tak wczesnie to bym odpuściła lekarza serio:p

Pani doktor mówi ze może tak być JESZCZE. Ae mam się nie nastawiać w żadnym kierunku :p

Jak beta będzie git to raczej i coś z tego będzie

Wiec abo zagoszcze na dłużej albo wracam na staraczki :p
Ej u mnie przy becie 1500 nie było nic. Przy 2500 były dwa pęcherzyki. Spokojnie. Jest jeszcze czas na to . Kiedy następna wizyta? :)
 
Och noł, to muszę mu napisać zanim Zobaczy, fuck 😐 nieprzemyslalam tego
Jak to duża firma to nie zobaczy. Będą wiedziały tylko kadry, ale one w dużych firmach nie dzwonią do kierowników z informacjami ze zwolnienia.

PS. Ja w poprzedniej ciąży poprosiłam, żeby nie była kodu B na zwolnieniu tym pierwszym i takie dostałam. Ale nie wiem, czy każdy lekarz teraz by tak zrobił.
 
Jak to duża firma to nie zobaczy. Będą wiedziały tylko kadry, ale one w dużych firmach nie dzwonią do kierowników z informacjami ze zwolnienia.
Ja pracuje w dużej firmie w sumie na cały świat. Główne kadry mamy w stolicy a kierownik dostaje info kto jest na jakim zwolnieniu właśnie od kadr. W sensie mają jakiś system i widzą co i jak. 🤷‍♀️.. Może zależy od firmy
 
Napisałam mu osobiście, nie wiem jak do tego podejdzie ale muszę myśleć o sobie a przede wszsytkim o tym małym groszku a gadać i tak będą eh No chciałam to odwlec ale przyspieszyłam hehe widocznie tak miało byc
Ja uważam ze bardzo dobrze zrobilas ;)
Jestem HRówa i jak laski przychodzą z info „hej coś się dzieje 🤰 i w każdej chwili mogę niewrocic” to jestem tylko wdzięczna ze mogę sobie zaplanować z managerem backup.

Ja w poniedzielek tez muszę się wyrwać na ta cholerna betę i tez powiem szefowej ze zaskoczyło ale różne mogą być scenariusze ;P

Robię to dla siebie: bo będę miała zielone światło na wyjścia/badania/etc
I dla niej: bo jak się wszystko dobrze ułoży możemy planować przejęcie moich obowiązków
 
Ej u mnie przy becie 1500 nie było nic. Przy 2500 były dwa pęcherzyki. Spokojnie. Jest jeszcze czas na to . Kiedy następna wizyta? :)
Dwa ♥️♥️ 🥰 cudownie!

Jeszcze nie zaplanowałam, ja w tej ciąży jakoś wszystko na spokojnie :D nawet z wizja biochema ewentualnego 🙈
Jak beta będzie git to za 2 tyg idę już zobaczyć ♥️

Nie chce się bawić w te wizyty pomiędzy i co chwile bo nie mam na to zasobów czasowych tez :/ a i później te rozkminy :D
 
reklama
Napisałam mu osobiście, nie wiem jak do tego podejdzie ale muszę myśleć o sobie a przede wszsytkim o tym małym groszku a gadać i tak będą eh No chciałam to odwlec ale przyspieszyłam hehe widocznie tak miało byc
Pamiętaj tez ze info o Twojej ciąży to informacja poufna ;)
Dodałabym takie zdanie przy rozmowie z szefem ze „w razie niepowodzenia nie chcesz by ludzie wiedzieli zatem zależy ci na tym etapie na dyskrecji”

Taki szefu jak normalny gość to tylko doceni ze powiedziałaś od razu :)
 
Do góry