reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny♥️ Bardzo Wam wszystkim dziękuje za słowa otuchy. Chce jeszcze w czwartek pojechać do Wrocławia do mojej ulubionej P. Dr jest świetna w usg( specjalizuje się w badaniach prwnatalnych jak ktos jest z Wrocławia to mogę polecić)
Ogólnie jestem z Pomorza mieszkam w lesie nad morzem :) ale z związku z praca bardzo dużo podróżuje i w poprzedniej ciąży mieszkałam również we Wrocławiu stad mam tam dobrych lekarzy.
Nie oczekuje cudów ale chce mieć 200% pewności bo czuje się świetnie i Ostanio mam większe objawy niż miałam…
Dr wpisał wszystkie wyniki w kartę ciąży która założył mi już poprzednio mówił ze są świetne i nie mogłam doczekać się usg a on pisał i pisał w ta kartę zlecał kolejne i ….sam się zdziwił :(
Od początku pęcherzyk był mniejszy niż wychodziło z miesiączki nast wizyta większy plus ciałko i teraz zarodek ale mały bez akcji serca i w ogóle mówił ze jakiś obrzęknięty i nieprawidłowy i ze nic z tego nie będzie :(

Trzymam bardzo mocno za Was kciuki za każda z osobna ♥️♥️♥️♥️
Przeczytałam wszystkie 255 stron postów i będzie mi tego brakowało 🥹🥹🥹
Trzymaj sie. Oby wyszło inaczej <3
 
Dziewczyny♥️ Bardzo Wam wszystkim dziękuje za słowa otuchy. Chce jeszcze w czwartek pojechać do Wrocławia do mojej ulubionej P. Dr jest świetna w usg( specjalizuje się w badaniach prwnatalnych jak ktos jest z Wrocławia to mogę polecić)
Ogólnie jestem z Pomorza mieszkam w lesie nad morzem :) ale z związku z praca bardzo dużo podróżuje i w poprzedniej ciąży mieszkałam również we Wrocławiu stad mam tam dobrych lekarzy.
Nie oczekuje cudów ale chce mieć 200% pewności bo czuje się świetnie i Ostanio mam większe objawy niż miałam…
Dr wpisał wszystkie wyniki w kartę ciąży która założył mi już poprzednio mówił ze są świetne i nie mogłam doczekać się usg a on pisał i pisał w ta kartę zlecał kolejne i ….sam się zdziwił :(
Od początku pęcherzyk był mniejszy niż wychodziło z miesiączki nast wizyta większy plus ciałko i teraz zarodek ale mały bez akcji serca i w ogóle mówił ze jakiś obrzęknięty i nieprawidłowy i ze nic z tego nie będzie :(

Trzymam bardzo mocno za Was kciuki za każda z osobna ♥️♥️♥️♥️
Przeczytałam wszystkie 255 stron postów i będzie mi tego brakowało 🥹🥹🥹
Jak Wrocław to warto spróbować do DCG do Pani doktor która zajmuje się przede wszystkim właśnie prenatalnymi i jest świetna, może myślimy o tej samej :) w każdym razie trzymaj się tam i daj znać jak po badaniach będzie, jak ma dobry sprzęt to na pewno będzie w stanie powiedzieć znacznie więcej trzymamy mocno kciuki i mam nadzieję że Wroclaw przyniesie Ci lepsze wiadomości ❤️
 
reklama
Czy wyrywalyscie zęby w ciąży ? - pytanie do mamusiek :) mam jednego w opłakanym stanie, ostatnio zaczął boleć. Zastanawiam się czy poczekać do 2 trymestru i wziąć czasem paracetamol jak mocno boli, czy zaryzykować i wyrwać .. ale znieczulenie trzeba wziąć. Czytam , że można wywołać poronienie też. Macie jakieś doświadczenie ?
Chyba w 1 trymestrze nie wyrywają. Są też znieczulenia, które można w ciąży brać. A bierzesz acard?
 
Do góry