reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża odrazu po okresie

Raz robiłam tes owulacyjny i z moich wyliczeń nie trafiłam o 2 dni bo test pokazał.ze będzie właśnie później, zapisałam ziemi na poradę telefoniczna z ginem zobaczę co powie a może się uda w tym cyklu to nie będzie konieczne oby :) u mnie trudno się tak z dnia na dzień zapisać do ginekologa a dodatkowo pracuje w standardowych godzinach i po 17 ciężko o wizytę niestety
 
reklama
Ja bym zaczęła od sprawdzenia, czy serio jest owulacja.
Najpierw zrobić w domu testy owulacyjne i jak będzie peak, to podejść do ginekologa na USG.
Nic trudnego, a moze się okazać, że zaoszczędzisz sobie tym kilka miesięcy.
Lekarz w pierwszej kolejności zaleciła badanie rezerwy jajnikowej czekam na wizytę w gabinecie po skierowanie niestety online nie mogła wypisać. Staramy się dalej jak staraliśmy:)
 
Do góry