reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża biochemiczna?

Dołączył(a)
24 Kwiecień 2024
Postów
14
Witam, mam pytanie, bo już sama nie wiem co się stało. Zrobilam test ciążowy 3 dni przed miesiączką i bylam bardzo zdziwiona ze wyszły dwie kreseczki, co prawda jedna ledwo widoczna ale była. Potworzylam jeszcze test 2 razy i to samo, gdzie na ostatnim kreska byla bardziej widoczna. Dzień przed spodziewaną miesiączka dostalam mocnego krwawienia. I teraz pytanie dziewczyny, czy to mogła być ciąża biochemiczna? Czy po prostu testy były jakieś wadliwe? Choruje na niedoczynnośc tarczycy więc tak naprawdę wszystko jest możliwe...
 
reklama
Ciężko powiedzieć czy wadliwe testy, czy ciąża biochemiczna. Mi się zdarzyły testy, na których miałam dość widoczne kreski, a negatywną betę cały czas.
 
Pierwszy test zrobilam 20 i dwa kolejne dzień po dniu. Wczoraj zaczęło się lekkie krwawienie, dzis jest ogień, więc nawet nie robilam testów. Myslalam zeby iść na betę i sprawdzić czy to mogło być to. Niedługo wizyta u ginekologa, zobaczymy co mi powie
 
Pierwszy test zrobilam 20 i dwa kolejne dzień po dniu. Wczoraj zaczęło się lekkie krwawienie, dzis jest ogień, więc nawet nie robilam testów. Myslalam zeby iść na betę i sprawdzić czy to mogło być to. Niedługo wizyta u ginekologa, zobaczymy co mi powie
 
reklama
Pierwszy test zrobilam 20 i dwa kolejne dzień po dniu. Wczoraj zaczęło się lekkie krwawienie, dzis jest ogień, więc nawet nie robilam testów. Myslalam zeby iść na betę i sprawdzić czy to mogło być to. Niedługo wizyta u ginekologa, zobaczymy co mi powie
Ale co ma Ci ginekolog powiedzieć?
 
Do góry