reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

reklama
marta Norbert może i poobijany ale jaki z niego uroczy (hmmm to słowo nie pasuje do poobijanego:-D) chłopiec a dokładnie uroczy rozrabiaka:-D wdzianko pierwsza klasa - Twoje, Norberta i oczywiście Dominiki:tak:
 
emilka 125.jpgemilka 198.jpg
emilka 222.jpgemilka 230.jpgemilka 354.jpgemilka 261.jpg
moja Emilka była ubrana w miarę normalnie tylko że na biało, nie lubię przerysowanych, balowych sukienek, na 4 zdjęciu z kuzynem (Emilka wyglada w tej kurtce co najmniej jak zapaśnik sumo:-D), torcik niestety w kolorze różowym (jak się zapytałam o inny kolor zdobienia to pani sprzedawczyni skwitowała mnie: 'Przecież ma pani dziewczynkę, prawda!?");
jedzonko nie było jakieś wykwintne, ziemniaczki z piekarnika, roladki z szynką i camembertem, pulpety z ryzem i marchewką, do tego dwie surówki; potem tort i ciasto;
ogólnie wszystko się udało, teraz za miesiąc kolejna impreza - urodziny Emilki a parę dni po niej mój M konczy 30-tke:-)
 

Załączniki

  • emilka 209.jpg
    emilka 209.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 152
Ostatnia edycja:
Martadelka cudnie wyglądaliście, Emilka jest śliczna i ja też nie lubię balowych sztucznych sztywnych sukienek. No pięknie po prostu !!!!!! ale jak zobaczyłam sowę na kurteczce to padłam - maniaczka :-)
 
reklama
Do góry