reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bol podbrzusza a ciąża?

Monika11987

Aktywna w BB
Dołączył(a)
19 Maj 2021
Postów
89
Witam, mam cykle 29- 30 dniowe, kochalismyn się z partnerem 11, 13, 14,16, z finałem. Od poniedziałku 18.05 czuje ciągły, ból pobrzusza, wczesniej klucie w jajnikach. Znam swoje cykle i wiem ze za chwilę będą mnie strasznie bolały piersi. Zawsze tak mam przed miesiączką, zastanawia mnie tylko ten ciągły ból podbrzusza, to że nie mogę spać i okropne wzdęcia. Piersi mam nabrzmiałe ale to standard u mnie przed @ mdłości miałam straszne 18 i 19. Staram sobie nic nie wkręcać, ale czuje się inaczej, czy to jakieś objawy wczesnej ciąży? Czy test mogę wykonać dopiero za 8 dni w dniu spodziewanej miesiączki?
 
reklama
Witam, mam cykle 29- 30 dniowe, kochalismyn się z partnerem 11, 13, 14,16, z finałem. Od poniedziałku 18.05 czuje ciągły, ból pobrzusza, wczesniej klucie w jajnikach. Znam swoje cykle i wiem ze za chwilę będą mnie strasznie bolały piersi. Zawsze tak mam przed miesiączką, zastanawia mnie tylko ten ciągły ból podbrzusza, to że nie mogę spać i okropne wzdęcia. Piersi mam nabrzmiałe ale to standard u mnie przed @ mdłości miałam straszne 18 i 19. Staram sobie nic nie wkręcać, ale czuje się inaczej, czy to jakieś objawy wczesnej ciąży? Czy test mogę wykonać dopiero za 8 dni w dniu spodziewanej miesiączki?
Nie wiemy kiedy miałaś owulację, więc nie wiemy, czy mogło już dojść do zagnieżdżenia a dopiero wtedy zaczyna być wytwarzany hormon bhcg. To, że z kalendarzyka (jak się domyślam) wychodzi okres za 8 dni nic nam nie powie. Wiesz kiedy miałaś owulację? Natomiast na objawy ciąży jest zdecydowanie za wcześnie. To co opisujesz to pms.
 
Niestety wiem jak wygląda mój PMS, od 5 dni mam dosłownie ciągły ból podbrzusza, wstaje z bólem i z bólem zasypiam, to nie jest normalne. Chce jak najszybciej zrobić test i wtedy do lekarza, pewnie coś się dzieje... Może torbiel. Okres mam jak w zegarku co 30 dni ale nie mam takich dolegliwości 8 dni przed. Jedynie ból piersi, teraz są tylko obrzmiale jakby, ale nie bolą jak zawsze.
 
To będzie lepsza opcja niż jakieś torbiele. No nic dam znać, nie lubię nie dokończonych tematów. Z jednej strony czuje całe podbrzusze, a dzisiaj jak leżę i odpoczywam kłujący lewy jajnik. Może jakieś nerwobóle bo miałam dużo stresów i przeprowadzka do tego. Muszę czymś się zająć i po prostu czekać. Ale za miesiąc będę w pl na pewno pójdę do lekarza. 8 miesięcy temu byłam i było wszystko ok.
 
Czułam że coś jest nie tak. .. Muszę powtórzyć test.
 

Załączniki

  • IMG_20210522_091849.jpg
    IMG_20210522_091849.jpg
    965,2 KB · Wyświetleń: 176
reklama
Do góry