reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

reklama
Myślę że widać coś na tych testach bo raczej nie są to moje urojenia bo szwagierka, koleżanka i maz też widzą
Jak dla mnie to one są negatywne. Jeżeli miałaś potwierdzoną owulację to to krwawienie na pewno nie było implantacyjne. Poczekaj z ta betą do dnia miesiączki i wtedy zrób. Po co się tak spieszyć? A jak będzie nagatywna to będziesz się zastanawiać czy nie zrobiona za wcześnie.
 
Czemu z góry zakładasz ze jeśli miałam owulację to nie mogło być to krwawienie implatacyjne. Skoro krwawienie implantacyjne występuje do 7 dnia po prawdopodobnym zapłodnieniu to mogło być to skoro dni płodne miałam pd 3.06 do 9.06. Więc mogło być to to.
 
Czemu z góry zakładasz ze jeśli miałam owulację to nie mogło być to krwawienie implatacyjne. Skoro krwawienie implantacyjne występuje do 7 dnia po prawdopodobnym zapłodnieniu to mogło być to skoro dni płodne miałam pd 3.06 do 9.06. Więc mogło być to to.

Dlaczego 7 dnia?

Do implantacji dochodzi 6-12 dni po owulacji
 
Czemu z góry zakładasz ze jeśli miałam owulację to nie mogło być to krwawienie implatacyjne. Skoro krwawienie implantacyjne występuje do 7 dnia po prawdopodobnym zapłodnieniu to mogło być to skoro dni płodne miałam pd 3.06 do 9.06. Więc mogło być to to.
Krwawienie nie występuje na 100%.
Ono może! ale nie musi.

I implantacja jak wyżej 6 - 12 po owulacji.

Jeśli znasz dokładny termin owulacji z monitoringu u gina (nie z testów LH) to zrób bete około 12 dnia po owu.
 
Krwawienie nie występuje na 100%.
Ono może! ale nie musi.

I implantacja jak wyżej 6 - 12 po owulacji.

Jeśli znasz dokładny termin owulacji z monitoringu u gina (nie z testów LH) to zrób bete około 12 dnia po owu.
Ja wiem ze nie występuje na 100%.
Ale mój ginekolog powiedział że jeśli w pierwszej ciąży wystąpiło plamienie implantacyjne to w następnej ciąży prawdopodobieństwo wystąpienia także plamienia implatacyjnego jest większe.
Więc to plamienie które miałam dalo mi do myślenia. Owulacja potwierdzona u ginekologa i testami. 12 dzień po owulacji to będą moje 2 dni przed @ to już poczekam te 2 dni do dnia @. Tym bardziej że na moich testach coś widać bo to nie urojenia kilka osób potwierdziło że widać. To coś musi się dziać tym bardziej że robiłam 2
 
Czemu z góry zakładasz ze jeśli miałam owulację to nie mogło być to krwawienie implatacyjne. Skoro krwawienie implantacyjne występuje do 7 dnia po prawdopodobnym zapłodnieniu to mogło być to skoro dni płodne miałam pd 3.06 do 9.06. Więc mogło być to to.
Ale skoro owulację ( rzekomo potwierdzoną) miałaś 8 czerwca a plamienie 11 to jakim cudem była to implantacja? Sama stwierdziłas,że może wystąpić 7 dnia po. No to policz sama.
 
Ja wiem ze nie występuje na 100%.
Ale mój ginekolog powiedział że jeśli w pierwszej ciąży wystąpiło plamienie implantacyjne to w następnej ciąży prawdopodobieństwo wystąpienia także plamienia implatacyjnego jest większe.
Więc to plamienie które miałam dalo mi do myślenia. Owulacja potwierdzona u ginekologa i testami. 12 dzień po owulacji to będą moje 2 dni przed @ to już poczekam te 2 dni do dnia @. Tym bardziej że na moich testach coś widać bo to nie urojenia kilka osób potwierdziło że widać. To coś musi się dziać tym bardziej że robiłam 2
Wiesz co, przykro mi ale ja nie widzę nic na tych testach. Może kwestia zdjęcia. Zrób bete dla świętego spokoju.

Jeśli 8 potwierdzona u gina? a 11 plamienie? to na implantacyjne o wiele za wcześnie. Matematyka się nie matematykuje w tym przypadku.
 
reklama
Ale skoro owulację ( rzekomo potwierdzoną) miałaś 8 czerwca a plamienie 11 to jakim cudem była to implantacja? Sama stwierdziłas,że może wystąpić 7 dnia po. No to policz sama.
Ale dlaczego ty twierdzisz że rzekomo potwierdzona? Jesteś mną, za mnie leżałaś na fotelu u ginekologa czy jesteś może moim narządem rozrodczym 🤣
Z tego co wiem w ciążę można zajść ww trakcie np. Dni płodnych nie musi to być owulacja. Mogłam np. Zajść w ciążę 4 czerwca kiedy miałam dni płodne i od 4 do 11 mija tydzień. Ja nie zadałam pytania czy zaszłam w ciążę w dniu owulacji. Pytanie brzmi czy jeśli miałam dni płodne między 3 czerwca a 9 czerwca czy 11 mogłam dostać plamienia...
 
Do góry