reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania prenatalne-wynik PAPP-a

Tak zrobię, czekam cierpliwie choć to trudne… zobaczę co powie i czy zaleci zrobienie nifty, mimo że to też statystyka zdaję sobie z tego sprawę to mimo wszystko chyba jej będę potrzebować dla świadomości i spokojnej głowy 🤷🏼‍♀️
 
reklama
W pierwszej ciąży wyszło mi ryzyko 1:581 (jak dobrze pamiętam, na pewno coś koło tego) trisomii 13. Ile ja przepłakałam ze stresu… test nipt był dla mnie wtedy dość sporym wydatkiem więc postanowiłam zapisać się do bardzo polecanego ginekologa-genetyka na usg i on mnie wtedy uspokoił że na badaniu wszystko wygląda super, że to tylko statystka i że mimo że wychodzi ryzyko pośrednie to na prawdę jest tylko minimalna szansa na to że dziecko okaże się chore. Obok mnie leży zupełnie zdrowy 2-latek 😊
 
Do góry