reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

9 tydzień ciąży, a covid

Ja przeszłam w 6tc. Na prenatalnych wsYstko dobrze. W piątek mam połówkowe mam nadzieje ze również wszystko będzie Ok. Według lekarzy covid nie przenika przez lozysko i dziecko jest bezpieczne. Oby tak było. Kuruj się. Odpoczywaj. Powodzenia
Blagam napisz jak u Ciebie sie to potoczylo? Tez mam covud w 6 tygodniu. Jakie leki bralas i jakie dostalas? Akaed, apap w covidzie?
 
reklama
Ja przeszłam w 6tc. Na prenatalnych wsYstko dobrze. W piątek mam połówkowe mam nadzieje ze również wszystko będzie Ok. Według lekarzy covid nie przenika przez lozysko i dziecko jest bezpieczne. Oby tak było. Kuruj się. Odpoczywaj. Powodzenia
Blagam napisz jak u Ciebie sie to potoczylo? Tez mam covud w 6 tygodniu. Jakie leki bralas i jakie dostalas? Akaed, apap w covidzie?
 
Blagam napisz jak u Ciebie sie to potoczylo? Tez mam covud w 6 tygodniu. Jakie leki bralas i jakie dostalas? Akaed, apap w covidzie?
Mnie strasznie przecioral ten covid. Ja brałam tylko paracetamol. Dużo piłam. Jestem obecnie w 38 tc z córeczka wszystko dobrze :) Głowa do góry. Odpoczywaj dużo.
 
Ja niestety też przeszłam covid w 8 t.c. Po izolacji na USG z maluchem wszystko dobrze. Obecnie 12 t c. Za tydzień mam usg prenatalne i mam nadzieję, że też będzie wszystko dobrze.
Dostałaś jakiś clexan, neoparin?
Mi lekarz kazał brać neoparin przez 10 dni,a obecnie jestem na acardzie 150
Hej tez mam covid w 6 tyg. Jak u Ciebie? Ja bralam apap w sumiw 6 tabletek i akard teraz. Ile bralas ten akard do konca ciazy? Ja 75. Nie 150njak z dzidziusiem? Podobno moze covid powodowac wxzesniejszy porod?
 
Uff czyli donosilas ciaze. A po covidzie bralas akard albo inne leki?
Alurat w czasie covid miałam heparynę a potem odstawiłam po. Tak donosiłam :) ja brałam tylko
Paracetamol ale ograniczałam jak mogłam Natomaist ogolnie covid zniosłam bardzo złe. Bite 10 dni wyjęte z życiorysu.
 
reklama
Do góry