reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

10 transferów i brak ciąży

reklama
Czyli to chyba 5AA/5AB. No, ale to jeden zarodek. Mój syn urodził się z 5AA, ale transferowany miałam i 4AA i beta 0. Dziewczynki z 4AA. Taki zarodek to około 70-80% jak przebadany. Ale dziewczynom z przebadanymi zarodkami tez trafiały się ciąże biochemiczne. To musi być TEN zarodek. A PGS nie powie czy urodzi się z niego dziecko. Da informacje, ze jest zdrowy genetycznie. A czy ma potencjał na dziecko to transfer powie..
 
Ja nie wiem co u mnie jest nie tak wszystko tylko mówią że ta immunologia i co biorę leki albo biochemia albo nic
A histeroskopia napewno zrobiona. Zrobiłaś wymazy na chlamydie, ureoplasme. Brałaś clexane, steryd, relanium. Zbadałaś receptywonosc macicy. Zrobiłaś UMA test. Może warto podejść na swoich komórkach. Pobrać ile się da. Zrobić separacje. I transferować na świeżo zarodki. Znam kobiety, gdzie nie zachodziły w ciąże przy krio. Zarodki były badane w 3 dobie ( duży błąd badania) i transferowane w 5 dobie.
 
Wymazy zrobione we wrześniu wszystko ok histeroskopia też dobra test Uma nie robiłam
A histeroskopia napewno zrobiona. Zrobiłaś wymazy na chlamydie, ureoplasme. Brałaś clexane, steryd, relanium. Zbadałaś receptywonosc macicy. Zrobiłaś UMA test. Może warto podejść na swoich komórkach. Pobrać ile się da. Zrobić separacje. I transferować na świeżo zarodki. Znam kobiety, gdzie nie zachodziły w ciąże przy krio. Zarodki były badane w 3 dobie ( duży błąd badania) i transferowane w 5 dobie.
 
reklama
Do góry