reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks w ciąży

Twoje usprawiedliwienia męża nie zmienią faktu, że alkohol jest najbardziej szkodliwym społecznie i fizycznie narkotykiem🙂 Picie 4 razy w tygodniu nie jest normą.
Nie będę ciągnąć dalszej dyskusji w tym temacie.
Ja go nie usprawiedliwiam po prostu ja nie widzę powodu żeby mu truć o to banie bo nie widzę żeby było przegięcie
 
reklama
Możesz się śmiać ale piwo ma dobre wlasciwosci zmniejsza ryzyko ataku serca, zmniejsza poziom cholesterolu, dobrze wplywa na kości, zapobiega kamieniom na nerkach, wszystko w odpowiednich ilościach ma swoje dobre strony, tak jak np arszenik niby trucizn a uzywamy w leczeniu raka, jadł kiełbasiany też trucisna a uzywany w leczeniu migren, tylko wszystko ma mieć odpowiednie proporcje
Amfetamina też ma dobre strony, jednakże nie widzę, by żony usprawiedliwiały publicznie zażywanie jej przez mężów.
Jak już napisałam wyżej, nie będę ciągnąć dyskusji w tym temacie, gdyż mi się nie chce.
 
Ale pił już wcześniej 🤷‍♀️ i jeżeli to zawsze przeszkadzało i zawsze tak było, to niby jakim cudem ma się nagle skończyć, bo ciąża? To tak nie działa. Autorka wzięła sobie takiego faceta i za chwilę będzie samotną matką z dwójką dzieci.
Ale to nie znaczy że ona ma się przyzwyczaić i ma too jej pasować.
Więc nie rozumiem czemu pisałaś że ma to zaakceptować
 
Ostatnia edycja:
Ja go nie usprawiedliwiam po prostu ja nie widzę powodu żeby mu truć o to banie bo nie widzę żeby było przegięcie
To sprawdź, poproś przez dwa tygodnie żeby w ogóle nie pił żadnego piwa. zobaczysz jaki wtedy będzie zdenerwowany i czy faktycznie, to piwo mu zupełnie nie jest potrzebne żeby być takim jakim jest obecnie.


Tak jeszcze p.s. tekst "dla mnie/ dla niego to nie problem kiedy będzie chciał to nie będzie pił" to już oznaka choroby alkoholowej
 
To sprawdź, poproś przez dwa tygodnie żeby w ogóle nie pił żadnego piwa. zobaczysz jaki wtedy będzie zdenerwowany i czy faktycznie, to piwo mu zupełnie nie jest potrzebne żeby być takim jakim jest obecnie.


Tak jeszcze p.s. tekst "dla mnie/ dla niego to nie problem kiedy będzie chciał to nie będzie pił" to już oznaka choroby alkoholowej
On akurat nie ma z tym problemu, ja jestem osobą wierzącą i mąż jest wierzący, jeśli chodzi o alkohol to adwent, post , sierpień alkoholu mąż nie pije, jak również gdy widzi że jestem zmęczona albo źle się czuję to to też nie ma piwa, nie jest przez to nerwowy, w styczniu chorowałam 2 tygodnie piwka nie było, dlatego ja osobiście u mojego męża problemu nie widze
 
Ostatnia edycja:
Możesz się śmiać ale piwo ma dobre wlasciwosci zmniejsza ryzyko ataku serca, zmniejsza poziom cholesterolu, dobrze wplywa na kości, zapobiega kamieniom na nerkach, wszystko w odpowiednich ilościach ma swoje dobre strony, tak jak np arszenik niby trucizn a uzywamy w leczeniu raka, jadł kiełbasiany też trucisna a uzywany w leczeniu migren, tylko wszystko ma mieć odpowiednie proporcje
Piwo bezalkoholowe owszem, same korzyści.
 
Dziewczyny czy poważnie wasi mężowie nie piją piwa ?? Nie spożywają wogole alkoholu ???
Na imprezach, spotkaniach, owszem. Ale sam w domu to dosłownie ze 3 razy w roku go widzę z piwem 😝 Za to zerówki u nas idą jak woda, oboje bardzo lubimy bezalkoholowe, bo nie ma tej goryczy alkoholu, a fajnie orzeźwia 😝 Plus ma o wiele mniej kalorii niż np. sok czy lemoniada. Dla nas to taki słodki napój 😊
 
reklama
Ale to nie znaczy że ona ma się przyzwyczaić i ma too jej pasować.
Więc nie rozumiem czemu pisałaś że ma to zaakceptować
Bo Autorja pisała, ze tak samo bylo przed ciążą, potem dopiero napisała, ze wtedy też jej to nie pasowało. W takiej sytuacji facet się nie zmieni.
Dziewczyny czy poważnie wasi mężowie nie piją piwa ?? Nie spożywają wogole alkoholu ???
Nie.
 
Do góry