reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

A ja jestem już po wizycie i nie mogę 🤣🤣
Babka generalnie bardzo miła, ale chyba domyśliła się, że przyszłam potwierdzić owu, a nie z bólem jajnika 🤭
Jak zapytałam ją jeszcze o poziom proga, to powiedziała że to nie jest temat naszej dzisiejszej wizyty i jak mam wątpliwość to mam się na nowa wizytę umówić. Oczywiście parametrów owulkowych też mi nie podała, powiedziała jedynie że właśnie mam owulke. Przynajmniej mam pewność 😎
Serio, to z każda jedna rzeczą na osobna wizytę trzeba się umawiać? Nic dziwnego ze potem terminów brak 😏
 
reklama
chodzi o to, że zagnieżdżenie następuje między 6 a 12 dni po owulacji plus beta, która rozkręca się w ciągu 48h po zagnieżdżeniu i dopiero wtedy mogą być pierwsze objawy ciążowe.
Podwyższona temperatura mówi o ciąży jeśli jest szesnaście wyższych temperatur po owulacji, mierzona wg standardów oczywiście :)
A jak wygląda twój wykres, pokaz
teraz doczytałam że to już napisałaś :) dokładnie się zgadzam z Tobą, na przestrzeni ponad roku…. Było różnie
 
Bardzo wiele kobiet czuję ciążę zanim wychodzą testy.... To jest trudne do opisania, czasem się to czuje i już 😁. Później zdarza się, że bardzo chcemy i szukamy tych objawów, które znamy lub nie 🤔 i podświadomie wiemy kiedy to jest właśnie to 🤷 Ja i w październiku i w styczniu czułam, że innej opcji nie ma. W listopadzie i w lutym sama wiem, że się doszukiwałam 😂 w grudniu miałam totalny dystans do tematu 🤷🏻‍♀️ ciekawe co będzie w marcu 😂
ja tak miałam, nie staraliśmy się okres miał być za 2 dni, ale coś mnie tknęło… coś czułam:) i wyszło:)
 
Zapamiętaj sobie żeby już do tej babki nie wracać ;) w luxmedzie wszystko zależy na kogo się trafi. Ja byłam niedawno na zwykłej wizycie żeby zrobić cytologię i rutynowe usg, i babka sama z siebie zaczela pytać czy się staram, podejrzala jajniki (akurat nie było pęcherzyka dominującego jeszcze), doradziła do jakiej kliniki wg niej najlepiej iść, pytała czy partner się leczy itp. Być może miała dobry dzień akurat 😏 kiedyś byłam u innej na usg też jakimś takim w sumie bez konkretnej przyczyny to też mi powiedziala dokładnie z której strony pęcherzyk, ile mm, jakie endo itp. Lekarz lekarzowi nie równy
 
Powiem Wam, ze mimo ze jakoś tak czułam już od paru dni ze nic z tego w tym cyklu jak zawsze, to jak sobie pomyśle że muszę iść zrobić zakupy tamponowo-wkładkowe to aż mi się oczy pocą. Ta ciąża teraz byłaby serio jak zbawienie, mimo że się człowiek nie nastawia to i tak ciężko..
 
Powiem Wam, ze mimo ze jakoś tak czułam już od paru dni ze nic z tego w tym cyklu jak zawsze, to jak sobie pomyśle że muszę iść zrobić zakupy tamponowo-wkładkowe to aż mi się oczy pocą. Ta ciąża teraz byłaby serio jak zbawienie, mimo że się człowiek nie nastawia to i tak ciężko..
Ja kupuje sobie podpaski dla tych po porodzie, bo i tak jestem gruba to mi cieknie wszędzie. Wtedy zawsze się ludze, ze przecież już do szpitala na poród je spakuje. I co z miesiąca na miesiąc też dokupuje zwykle podpaski i tampony. No i mam już swój kubeczek :D
 
reklama
A ja jestem już po wizycie i nie mogę 🤣🤣
Babka generalnie bardzo miła, ale chyba domyśliła się, że przyszłam potwierdzić owu, a nie z bólem jajnika 🤭
Jak zapytałam ją jeszcze o poziom proga, to powiedziała że to nie jest temat naszej dzisiejszej wizyty i jak mam wątpliwość to mam się na nowa wizytę umówić. Oczywiście parametrów owulkowych też mi nie podała, powiedziała jedynie że właśnie mam owulke. Przynajmniej mam pewność 😎
Ja pierdziele, serio lekarze. Przecież i tak robiła USG to co za problem, aby Ci podała jakiej wielkości jest pęcherzyk itd. 😡

Edit: a patrzyłaś w opisie wizyty? Mnie często lekarz na USG w medicoverze nie poda nic, a jak pobiorę sobie przez stronkę pełną dokumentację medyczną z wizyty, to okazuje się, że pomierzone wszystko.
 
Do góry