reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

reklama
Dziękuję dziewczyny , że mogłam się tutaj z wami poudzielac co prawda nie za aktywna byłam , ale wasze sytuacje , ,rady bardzo mi pomogły po stracie dziecka ❤️
Mam nadzieję, że szybko będziecie uciekać na mamusie🫶🏼🤞🏼 trzymam za was wszystkie niezmiernie mocno kciuki 🩷✊🏼 Dziękuję za każdy wątek z wami 🥹
Trzymaj się cieplutko i niech brzuszek rośnie zdrowo. Powodzenia! 🍀🍼😘
 
Dziękuję dziewczyny , że mogłam się tutaj z wami poudzielac co prawda nie za aktywna byłam , ale wasze sytuacje , ,rady bardzo mi pomogły po stracie dziecka ❤️
Mam nadzieję, że szybko będziecie uciekać na mamusie🫶🏼🤞🏼 trzymam za was wszystkie niezmiernie mocno kciuki 🩷✊🏼 Dziękuję za każdy wątek z wami 🥹
Spokojnych 9 miesięcy, trzymajcie się tam mocno i cieplutko ❤️❤️❤️ Miejmy nadzieję do zobaczenia na mamusiach ❤️
 
@fckathy szkoda że się nie udało z drożnością dzisiaj. Jeśli będziesz załatwiać sobie na już histeroskopie to upewnij się że nie będzie to przeciwwskazaniem do zrobienia w tym samym cyklu tej Twojej laparoskopii…
jasne, oczywiście, ze to sprawdzę; natomiast sobie jasno powiedzieliśmy z mężem, ze priorytetem jest macica. Ten polip na pęcherzyku mi w ogóle nie daje o sobie znać, wiec najwyżej go przesunę

Jadę do Luxmed na transwag potwierdzić u drugiego lekarza tego polipa. Wczorajsze wyszukiwanie terminów nie poszło na marne 😂
 
jasne, oczywiście, ze to sprawdzę; natomiast sobie jasno powiedzieliśmy z mężem, ze priorytetem jest macica. Ten polip na pęcherzyku mi w ogóle nie daje o sobie znać, wiec najwyżej go przesunę

Jadę do Luxmed na transwag potwierdzić u drugiego lekarza tego polipa. Wczorajsze wyszukiwanie terminów nie poszło na marne 😂

A ja jestem już po wizycie i nie mogę 🤣🤣
Babka generalnie bardzo miła, ale chyba domyśliła się, że przyszłam potwierdzić owu, a nie z bólem jajnika 🤭
Jak zapytałam ją jeszcze o poziom proga, to powiedziała że to nie jest temat naszej dzisiejszej wizyty i jak mam wątpliwość to mam się na nowa wizytę umówić. Oczywiście parametrów owulkowych też mi nie podała, powiedziała jedynie że właśnie mam owulke. Przynajmniej mam pewność 😎
 
Czy na ten nieszczęsny monitoring mam się zapisać na 3 wizyty? Bo ja się zapisałam na jedną i chyba lekarz powie kiedy przyjść znowu? Czy źle rozumiem?
 
reklama
@moniamarzyo2dzidzi @sylwiadublin a jesteście pewne, że te objawy to objawy bhcg a nie np. Rosnącego progesteronu?
o właśnie o to mi chodzi, że na własnym doświadczeniu i objawach po owulacji te objawy które miałam i były przeróżne…. I nie jednokrotnie byłam pewna ciąży. Bardziej mam na myśli, że między 6-12 dniem jest zagnieżdżenie i dopiero chyba 24h po? Może coś się zacząć dziać….
 
Do góry