reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Co dziś robicie fajnego? Ja właśnie zaczynam ogarniać dom, a w międzyczasie szukam pomysłu na jakieś pyszne ciacho. Jakieś pomysły?
Oto mój dzisiejszy nastrój.
 

Załączniki

  • 20240502_114634.jpg
    20240502_114634.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 72
reklama
Hej dziewczyny ja zrobiłam wcześniej test i niby wyszedł jakiś cień cienia co wcześniej przy pojawiającej się w końcu @ nigdy mi się to nie zdarzało. Zrobiłam 3 różnych firm i na każdym był bardzo delikatnie ledwo co widoczny. Pojechałam na betę, zrobiłam od razu progesteron i morfologię. Może dziś będą wyniki… denerwuje się trochę
Trzymam kciuki ❤️
 
Ja na siedlisku przyjaciół ❤️ sielskie jedzenie, kawa z kawiarki i natura! Spacery, grzyby, zapach świeżo skoszonej trawy, czytanie książek i jeden wielki uśmiech :) 💚
Domówiłam suple które mi przepisała dietetyk. Będę brać jakieś 12 tabletek dziennie 😆 przecież ja się tym najjem :D a po majowce dostanę wskazówki dietetyczne.
Już nawet zapomniałam ze czekam na ten okres xd ciekawe czy zdąży przyjść w maju w ogóle 🙈 niby mój rekordowy to 47 dni to może nie będzie teraz tak złe
 
Ja na siedlisku przyjaciół ❤️ sielskie jedzenie, kawa z kawiarki i natura! Spacery, grzyby, zapach świeżo skoszonej trawy, czytanie książek i jeden wielki uśmiech :) 💚
Domówiłam suple które mi przepisała dietetyk. Będę brać jakieś 12 tabletek dziennie 😆 przecież ja się tym najjem :D a po majowce dostanę wskazówki dietetyczne.
Już nawet zapomniałam ze czekam na ten okres xd ciekawe czy zdąży przyjść w maju w ogóle 🙈 niby mój rekordowy to 47 dni to może nie będzie teraz tak złe
Brzmi jak majówka idealna! Zazdroszczę! Wypoczywaj i ładuj baterie ❤️

12 mówisz? Muszę kiedyś przeliczyć moje ;) na niskokaloryczny posiłek powinno wystarczyć 😅
 
Lubisz borówki? Jest takie fajne ciasto coś jak Brownie z borówkowym musem na wierzchu, wstawię zdjęcie. Z jakiejś rolki z fit przepisami. 😅 Bardzo dobre w sumie.
Pytasz dzika, czy sra w lesie? ;) Uwielbiam borówki! Borówki, maliny i truskawki to życie! 🤤

Masz gdzieś zapisany przepis? Jak nie dziś, to zrobię przy kolejnej okazji.
 
reklama
Do góry