reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepływy

pooola

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Luty 2024
Postów
69
Hej, dzisiaj wróciłam z I prenatalnych - chciałam zapytać o PI - lewa tętnica maciczna 1,600, prawa 1,300, średia 1,450 co odpowiada 0,878 MoM. Czy jest się czym martwić? Lekarz w trakcie badania nic nie mówił, a na koniec powiedział, że zadnych powodów do niepokoju i nieprawidłowości nie widzi.

Dzięki za wszelkie odpowiedzi!
 
reklama
Jeśli nie ufasz lekarzowi to dlaczego nie poszłaś do innego? 😉 skoro lekarz nie widzi powodów do niepokoju to po co na siłę ich szukasz?
Zaufaj lekarzowi lub idź do innego jeśli nie wzbudził Twojego zaufania.
 
Ja nie powiedziałam że nie ufam :) chciałam tylko dowiedzieć się coś więcej co to jest.. nie trzeba odrazu agresywnie. Nie szukam na siłę powodów do zmartwień..
 
No ale to jest taka odpowiedź. Osoby na forum nie są lekarzami. Po to się chodzi do lekarza żeby to jemu ufać i pytać w razie wątpliwości. Uwierz że gdyby było coś nie tak to by Cię skierował na dalsze badania. Więc ciesz się że wszystko jest z dzidzia w porządku 🙂
 
Myśle, że każdy normalnie odpowiada :) Sama zapytałaś czy jest się czym martwić mimo, że lekarz Ci powiedział, że nie ma powodów do niepokoju, to chyba jednak jest brak zaufania :p

Podobno wartość zależy od aparatu USG, metodologii i innych czynników, dlatego wynik może ocenić tylko wykwalifikowany lekarz
 
reklama
Do góry