reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki i kąciki naszych maluchów

reklama
akutan, sliczny pokoik, a ten stelaż do wanienki, to gdzie kupiłaś? Bo wanienka to chyba z Ikei, a u nas nie widziałam tych stelaży (mam taka samą wanienkę) :-)
 
Bishopka- kupiłam go w takim sklepie ze starociami i bibelotami w Białymstoku jak byłam na kilka dni. Za całe 8 zł. No i później okazało się, że tylko wanienka z ikea tam pasuje:/
 
Bishopka- kupiłam go w takim sklepie ze starociami i bibelotami w Białymstoku jak byłam na kilka dni. Za całe 8 zł. No i później okazało się, że tylko wanienka z ikea tam pasuje:/
Kurcze, super i za darmo praktycznie. No ja mam bez stelaza, bo nie moge nigdzie namierzyc takiego, a jak juz jest to kosztuje majatek. Myslalam, że u Ciebie gdzies mozna kupic taki.
 
jakby można było to bym ci kupiła i wysłała:D przykro mi
a co ja się najeździłam za tą wanienką zanim znalazłam- kilka dni hehe- a stwierdziłam, że taniej musi być dokupić wanienkę niż wywalić stelaż i kupić nowy- a mąż ma 190 cm wzrostu i nie da rady kąpać bez stelaża
 
Dziekuje Ci za chęci :-) Moj mega wysoki nie jest _180 cm) ale ja dla własnej wygody bym chciała, choc mam zamiar stawiac na pufie ta wanienke, a pufe mam taka metr na metr, wiec jest ok.
 
reklama
Do góry