reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kilka słów o sobie

reklama
Witajcie, dołączam do Waszego grona.
Noszę pod sercem małego chłopczyka o imieniu Michałek.
Nasz termin to 11.11.11 ale Michałek jest niecierpliwy i już się pcha na świat.
 
He, he...
Ja na tym wątku już jestem od jakiegoś czasu ale przedstawić się jakoś nie przyszło mi do głowy, może dlatego że jakoś ten temat był głębiej ukryty....

A więc: mam na imię Anna, to moje pierwsze dziecko, będzie chłopiec a konkretnie Tymoteusz;) termin mam na 15 listopada, ale pewnie będzie wcześniej bo będzie CC z moich względów kardiologicznych.
 
No to tu się przedstawię :tak:
Mam na imię Martyna, mam (jeszcze) 27 lat :-D, prawie 5-letnią córkę Oliwię (łobuz straszny). Teraz czekam na Mateusza, który już niedługo pojawi się na świecie (termin wg mojego gina to między 1 a 5 listopada :-D, za każdym razem wychodzi inaczej, raz na 1 listopada, raz na 3, innym razem na 5 ;-) ).
Mieszkam obecnie w Brzegu.
pozdrawiam
 
reklama
Do góry