reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

W nocy budzi sie co 3-4 godziny, karmie ja na śpiocha w sumie, je krótko ale je. Śpi niezle, ale musimy ja usypiać. Zasypia przy piersi a potem sie wybudza- gdy znowu ja przystawiam to kilka razy possie potem ciamka i znów przysypia... i tak z godzina mija...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Z centyla nie sprawdzałam... pediatra nic nie mówił, żółtaczki nie ma... dziś przez stres, bezsilność i lęk o nią mleka mam mało, piersi sie nie chcą napełnić...

Błędne koło...
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie slyszalam o kryzysie w 3 tyg, a czym to sie dokladnie objawia? Bo moja ma 3 tygodnie i 2 dni i tez sie dziwnie zaczela zachowywac jesli chodzi o jedzenie, nic jej nie pasuje, wypluwa ciagle. W dodatku bardzo malo spi i jest marudna. Juz myslalam, ze to skok, ale chyba za wczesnie?
 
Nie slyszalam o kryzysie w 3 tyg, a czym to sie dokladnie objawia? Bo moja ma 3 tygodnie i 2 dni i tez sie dziwnie zaczela zachowywac jesli chodzi o jedzenie, nic jej nie pasuje, wypluwa ciagle. W dodatku bardzo malo spi i jest marudna. Juz myslalam, ze to skok, ale chyba za wczesnie?
Ja przechodzilam ten kryzys w 3 tygodniu. Nie pamietalam ze cos takiego jest, ale w okolicach wlasnie 3 tygodnia życia Szymusia mialam ogromne problemy z mlekiem, juz myslalam ze to koniec karmienia, pare dni pozniej wszystko wrocilo do normy a tydzien pozniej przeczytalam ze to mogl byc kryzys i skojarzylam jedno z drugim i chyba faktycznie to bylo to

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mogą wolniej nom. My wczoraj przechodzilismy. Cały dzień na cycu aż mnie piersi bolały. A dziś śpi cały dzień. I dziś ma 3 tygodnie właśnie

Następny jest na 6tyg.

[emoji813] Lili ur. 18.12.2016r [emoji813]
 
reklama
Do góry