reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, poronienie czy Ciąża pozamaciczna?

Dołączył(a)
24 Kwiecień 2024
Postów
14
Hejka, słuchajcie... może któraś z Was mi doradzi? Bo ja już szaleje. Otóż udało się uzyskać dwie kreseczki na tescie. Ale niestety dzień przed miesiączką dostalam 'okresu'... beta wynosiła ponad 50. Ten okres był ciężki, skrzepy, ból itd. Myslalam ze wszystko mija Ale dla spokoju zrobilam jeszcze raz betę I było ponad 300. Tego samego dnia dostalam mocnego bólu i krwotok znów sie zaczal. Byłam u ginekologa, nie niestety na USG nie wyszło nic. Dostalam duphaston i za kilka dni mam iść na betę. Jak myślicie.. czy to może być ciąża pozamaciczna? Czy jednak poroniłam?
 
reklama
Hejka, słuchajcie... może któraś z Was mi doradzi? Bo ja już szaleje. Otóż udało się uzyskać dwie kreseczki na tescie. Ale niestety dzień przed miesiączką dostalam 'okresu'... beta wynosiła ponad 50. Ten okres był ciężki, skrzepy, ból itd. Myslalam ze wszystko mija Ale dla spokoju zrobilam jeszcze raz betę I było ponad 300. Tego samego dnia dostalam mocnego bólu i krwotok znów sie zaczal. Byłam u ginekologa, nie niestety na USG nie wyszło nic. Dostalam duphaston i za kilka dni mam iść na betę. Jak myślicie.. czy to może być ciąża pozamaciczna? Czy jednak poroniłam?

Może być pozamaciczna. Zrób betę i progesteron.
Lekarz raczej debil.
 
Hejka, słuchajcie... może któraś z Was mi doradzi? Bo ja już szaleje. Otóż udało się uzyskać dwie kreseczki na tescie. Ale niestety dzień przed miesiączką dostalam 'okresu'... beta wynosiła ponad 50. Ten okres był ciężki, skrzepy, ból itd. Myslalam ze wszystko mija Ale dla spokoju zrobilam jeszcze raz betę I było ponad 300. Tego samego dnia dostalam mocnego bólu i krwotok znów sie zaczal. Byłam u ginekologa, nie niestety na USG nie wyszło nic. Dostalam duphaston i za kilka dni mam iść na betę. Jak myślicie.. czy to może być ciąża pozamaciczna? Czy jednak poroniłam?
Wzrastajaca beta może świadczyć o pozamacicznej. Lekarz zrobil usg dokladnie?
 
A nie możesz pisac w poprzednim temacie, skoro tam już byl podjety ten temat?

Jak dla mnie to strasznie lekko podchodzisz do ewentualnej cp. Ja bym pojechała z tymi wynikami na IP zamiast czekac na wizytę u lekarza, ktory w takiej sytuacji przepisuje duphaston.
 
reklama
Do góry